Biletomat Bilety na Christiana Löfflera Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

Muzyka klubowa: Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

Bilety na clubbing

Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Poznań

termin

Czw, 04 Kwiecień 2019 godz. 19:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Distorted Group

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Czw, 07 luty 2019 13:48

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 04 kwie 2019 16:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Start sprzedaży: środa 6 lutego 2019, 12:00

Christian Löffler, Janus Rasmussen

Otwarcie bram: 19:00

TBA Music Distorted Animals booking i zapraszają na premierowe koncerty Christiana Löfflera i połówki duetu Kiasmos Janusa Rasmussena podczas których artyści zaprezentują materiał ze swoich najnowszych płyt.

Christian Löffler ma w Polsce rzeszę oddanych fanów i to właśnie z nimi postanowił świętować premierę „Graal (Prologue)“, której datę wyznaczono na 5 kwietnia.
„Graal (Prologue)“ jak mówi sam artysta powstawał w drodze, na trasie pomiędzy kolejnymi koncertami, w hotelach na lotniskach. Te dźwiękowe zapiski, często rozwijane podczas live-setów, zostały poddane na potrzeby płyty skondensowaniu podczas ostatecznej obróbki w studio. Słowo „prolog” nie występuje w tytule przypadkowo – na jesień br. Christian zapowiedział premierę albumu uzupełniającego kolekcję „Graala“.

Janus Rasmussen jest także doskonale znany polskiej publiczności. W duecie z Ólafurem Arnaldsem jako Kiasmos oraz ze swoimi dj-setami gościł u nas wielokrotnie. Wraz z pierwszą solową płytą „Vín”, której premierę zapowiedziała na 8 marca należąca do Christiana Löfflera Ki Recods Rasmussen rozpoczyna nowy rozdział w swojej twórczości. Jeżeli w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy doświadczyliście dj-seta Janusa oznacza to, że słyszeliście też fragmenty nadchodzącej płyty. `w ten sposób artysta sprawdzając co „działa” na parkiecie konstruował kolejne fragmenty „Vín”. Rezultaty tych „badań w terenie” usłyszymy na żywo już 4 kwietnia w Tamie i 5 kwietnia w Niebie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Christiana Löfflera

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.