Biletomat Muzyka klubowa Poznań Coyu / Simon Mattson / Julia

Muzyka klubowa: Coyu / Simon Mattson / Julia

Bilety na clubbing

Coyu / Simon Mattson / Julia

termin

So, 10 Luty 2018 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Nd, 28 sty 2018 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
So, 10 luty 2018 20:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄start sprzedaży: 25.01.2018, 11:00

Coyu / Simon Mattson / Julia

Coyu jest jedną z czołowych postaci hiszpańskiej elektroniki. Niesamowity skok popularności zagwarantował mu numer „El Baile Aleman”, który z miejsca stał się hitem i doczekał się aż 5 wydań nakładem kilku różnych wytwórni. Jest także szefem Suara Records, hiszpańskiego labelu housowego, który w swoich szeregach ma Floriana Meindla, Basti Grub czy Carlo Lio. Serwują szerokie spektrum house'u od takiego, któremu bliżej do techno, do bardziej deepowych klimatów.

https://soundcloud.com/coyu

Simon Mattson to DJ, producent i promotor z Warszawy, z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Charakteryzuje go elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. W swoich setach łączy elementy techno i house. Jego produkcje wyszły nakładem wielu prestiżowych tech-house'owych labeli m.in. Glasgow Underground, NoExcuse czy ElRow Music.

https://soundcloud.com/simonmattson

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.