Biletomat Muzyka klubowa DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Muzyka klubowa: DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Bilety na clubbing

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

termin

So, 29 lutego 2020 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 lut 2020 16:46

30 PLN

Wyprzedane 

📄One Night In The Ghetto przybywa do Sfinksa!

DJ Deeon, Dtekk, HOAX b2b Dj Dett, OG KARO, Fountain powered by Trillmiasto, MVZR, Furia, Suchxcki

 

Wszyscy mówili Ci, żeby tu nie przychodzić, że nie czeka Cię tu nic dobrego... 
Złoto zwisające z przerośniętych karków, więzienne dziary wkłuwane w skórę za pomocą tuszu z długopisu i zaostrzonej sprężynki, strzały pistoletu nakładające się na snary i clap, bas mruczący tak nisko jak odpicowany lowrider sunący się wolno zatłoczoną, roztańczoną ulicą.

Mówili Ci, żeby tu nie przychodzić, że nie ma tu nic oprócz skradzionego portfela i kastetu prosto w ryj. Ale Ty wiesz, że tu jest Twoje miejsce, że te buzującej od energii, emocji i muzyki miejsce to Twoje miejsce. Że muzyczne ghetto, przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Że jesteś tu u siebie. Witaj w ghetto.

Na złotym tronie zasiądzie dzisiaj Dj Deeon, mistrz nie banalnych rytmów, czarnych naleciałości, ulicznego brudu i mocnych beatów. Ojciec chrzestny odradzających się, ulicznych melodii, maestro mocnej, niekontrolowanej imprezy. Na całym świecie jego sety przyciągają fanów muzyki czarnych osiedli, outcastów, wyrzutków. Ludzi takich jak Ty.

Nikt nie odnalazłby się w tym świecie lepiej niż DTEKK, znany nie tylko z doskonałej selekcji, ale też z organizacji genialnego Up To Date Festival. Oprócz niego na głównej scenie zagra też TOMEK HOAX back2back z DJ DETT, a całości dopełni OG Karo.

Fontanna to trap w najbrudniejszym, najmocniejszym i po prostu najlepszym wydaniu. Wszystko to, co wymyka się jednemu opisowi, rytmy połamane jak Twoja świadomość po tej imprezie, wokale które wgryzają się w duszę – raz posmakujesz dymu z fontanny i przepadłeś. Witamy na ławce kupowanej przez Trillmiasto – MVZR, Furia i Suchxcki pokażą na co ich stać.

Wszyscy mówili Ci, żeby tu nie przychodzić. Jak zawsze nie mieli racji.

Wstęp od 21 lat - z wyłączeniem studentów. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie