Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Muzyka klubowa: Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Bilety na clubbing

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

termin

Pt, 06 Marzec 2020 godz. 22:00

miejsce

P23
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

organizator

Dungeon Beats

BiletyStandard

II PULA

dostępna po wyczerpaniu:
I PULA

30 PLN

Kup bilet


Standard

III PULA

dostępna od
Pt, 06 mar 2020 00:00

40 PLN

Kup bilet


 

📄Dungeon Beats w Katowicach!

Biome


Pierwsza edycja cyklu Dungeon Beats w 2020 roku to swojego rodzaju powrót do przeszłości. Ci, którzy wspierają nas od samego początku pamiętają zapewne, że to właśnie Biome gościł na pierwszej odsłonie cyklu, bombardując parkiet w nieistniejącym już, legendarnym, poznańskim klubie 8 Bitów. To właśnie ten event i wasza energia dały nam kopa, inicjując nasze kolejne działania na poznańskiej scenie undergroundowej, zaszczepiły w nas siłę i motywację, których nie zabrakło nam do dziś. Dzięki pięciorocznemu wsparciu lokalnej publiki, siostrzanych kolektywów i zaprzyjaźnionych klubów możemy rozpocząć kolejny etap naszej aktywności promotorskiej – Dungeon Beats 2020!

Przystanek nr 1- Katowice, P23

Biome aka Patrick Holt, znany dziś z przestrzennych, halfstepowych, przeszywających mrokiem kompozycji, już jako dziesięciolatek zgłębiał tajniki muzycznej produkcji posiłkując się eJay'em czy Playstation Music. Manchesterski talent od ponad dekady konsekwentnie udowadnia oryginalność swojej twórczości serwując kapitalne, deep'owe wydawnictwa - począwszy od takich labeli, jak Black Box, M.U.D, słynny Osiris Music UK czy Tempa, aż po wytwórnie stojące po tej jasnej stronie dubstep'u, jak Deep Heads czy Smokin' Sessions. Jako członek LEVELZ i Kaizen nieprzerwanie serwuje produkcje najwyższej próby, solidnie nadwyrężające klubowe parkiety.

Ekipę support'ującą klasycznie zasilimy swoimi wysłannikami w składzie: CrissNSA, Entire i Hitman. Nie zabraknie też lokalnego wsparcia kuaq'a, a wrocławską scenę gościnnie reprezentować będzie eS.

Katowiczanie, przygotujcie się należycie, albowiem będzie tłukło!

Line up:

Biome [UK / Kaizen / Tempa / Osiris Music]


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Dungeon Beats

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.