Biletomat Muzyka klubowa Warszawa Exhibition: rampue live! / Iskra

Muzyka klubowa: Exhibition: rampue live! / Iskra

Bilety na clubbing

Exhibition: rampue live! / Iskra

termin

Pt, 14 sierpnia 2020 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

NICE things. / PBN Polska

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 14 sie 2020 17:58

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 14 sie 2020 18:00

55 PLN

Wyprzedane


 

📄Rampue live już wkróte w Iskrze!

rampue live, maryo, Edwin, TBA

 

O tym artyście można się rozpisywać bez końca!

Ale to nie słowa świadczą o tym, że na jego występach parkiety, plaże, lasy czy polany są wypełnione tak szczelnie, że zagęszczęnie szczęśliwych ludzi, zebranych w tym konkretnym, jednym miejscu, można dostrzec z satelity ;)

O nim świadczy jego niesamowita muzyka, wyczucie i coś, na co nie ma określenia, ale powoduje, że znikają wszystkie troski, a muzyczna podróż, w którą wprowadza publikę jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń. Zwiedził wszystkie kontynenty, zagrał na wszystkich najważniejszych festiwalach, a skromność i jednocześnie wspaniałą energia od niego bijąca, powoduje, że wejściówki zwykle są wyprzedane długi czas przed występem. Spakujcie latające dywany, zabierzcie ze sobą ulubione jednorożce i chodźcie poczuć magię Rampue, który jak zawsze, wystąpi w wersji live. A na dodatek z zupełnie nowym materiałem. My dorzucimy do tego topowe nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie, włącznie z laser show, a także dekoracje, które tylko spotęgują doznania serwowane przez tego niesamowicie utalentowanego artystę!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK