Biletomat Muzyka klubowa IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Muzyka klubowa: IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Bilety na clubbing

IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

termin

So, 12 grudnia 2020 godz. 23:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Temperamental / Agencja SKY

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Wt, 11 lut 2020 20:49

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 21 lut 2020 16:03

40 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄15 YEARS OF of EXTRAWELT LIVE! NOWA DATA!

Extrawelt, BONIS , FRESH, MICROB, TUXEDO, VACOS

 


Przez ostatnie 20 lat, Arne Schaffhausen i Wayan Raabe pokazali nam, że w szerokim spektrum muzyki tanecznej - gdzie kończy się normalny świat, zaczyna się Extrawelt.

Początkowo jako DJe inspiracja twórczością rodaków z Hamburga, X-Dream, wkrótce zaowocowała projektami takimi, jak „Midimiliz” i „Spirallianz” - oba osiągnęły niezwykły sukces na scenie. Jednak to był 2005 rok, kiedy rozpoczęli nowy projekt o nazwie Extrawelt - wyznaczając nową muzyczną trajektorię. Już pierwszy „Soopertrack” trafił do rąk Jamesa Holdena, wydany potem w Border Community. Ten przełomowy singiel utorował drogę wyjątkowej karierze obejmującej multum płyt, remiksów i niezliczonych live-actów w najciekawszych klubach i festiwalach na całym świecie.
Ich debiutancki album „Schöne Neue Extrawelt” przyciągnął uwagę zarówno na parkiecie tanecznym, jak i w mediach. Był to znaczący znak nadchodzących możliwości, zostali ogłoszeni jako „Najlepszy Album 2008” przez Groove Magazine oraz „Best Album” i „Best Live Act” przez Raveline w tym samym roku. Tego samego dokonał w 2011 roku ich drugi album „In Aufruhr”, który został wydany również w Cocoon Recordings, wytwórni Sven’a Väth. Dodając do listy znaczących publikacji dołącza magazyn Faze, którego sondaż wśród czytelników przyznał im nagrodę „Best Live Act 2014” - nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że ich występy na żywo od ponad dekady definiują ich i nieprzerwanie pozostawiają wrażenie na odbiorcach na całym świecie. Dla duetu każdy show jest szansą na manipulowanie dźwiękiem z napływami przemyślanej spontaniczności - wszystko przy użyciu sprzętu, który większość ludzi zatrzymywałoby w swoim studio. Rezultatem jest akt na żywo skoncentrowany na czystości formy i wielkiej staranności w prezentacji najgłębszego rdzenia ich brzmienia: w esencji - dokładnie to, co definiuje ich muzyczny świat.
2017 rok był rokiem odnowy w królestwie Extrawelt. Poza nowym studiem i świeżo przygotowanym sprzętem do live, ich trzeci album „Fear of an Extra Planet” wkroczył w świat i znalazł nową przestrzeń do zajęcia dzięki skoncentrowanemu i precyzyjnemu dziesięcioutworowemu dziełu. Z końcem roku 2018 ci studio-maniacy i wyginacze dźwięków wydali swój czwarty album, trafnie zatytułowany „Unknown” - podróż, która zbacza w nieznane terytorium. Odważna kompozycja elektroniczna, uderza w czuły punkt z ich bardzo osobistym podejściem do electro, wciąż olśniewając nas głębią i unikalną harmonią, typową dla duetu. Jak zwykle wywołało to nadejście występów na żywo na trasach koncertowych po całym świecie z muzyką, która wciąż przypomina ludziom o czystości początków muzyki techno, jednocześnie rzucając światło na futuryzm brzmienia.

Support:
BONIS
FRESH
MICROB
TUXEDO
VACOS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK