Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Fort Fest Carnaval 2019

Muzyka klubowa: Fort Fest Carnaval 2019

Bilety na clubbing

Fort Fest Carnaval 2019

termin

Czw, 06 czerw 2019 - Nd, 09 czerw 2019

miejsce

Fort II
ul. Obodrzycka, 60-101 Poznań

organizator

The Bunkier

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 04 marz 2019 21:10

90 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄Fort Fest Carnaval 2019

Kwartz, Budakid, Kalipo live

Gdybyśmy mieli określić nad którym z projektów skupiamy się w tej chwili najbardziej, na pierwszym miejscu moglibyśmy postawić Fort Fest Carnaval.

Idea imprez, zajmujących tereny klimatycznych pustostanów, militarnych budowli porozrzucanych w centrum naszego matczynego miasta jest nam szczególnie bliska.
Dlatego, bez dłuższego owijania w bawełnę zapraszamy Was w czerwcu, 2019 roku na tą superklimatyczną imprezę BE KOLEKTIV. Udowodniliśmy już na poprzednich edycjach, jak wdzięcznymi lokalizacjami są forty. Nasza inicjatywa została wyróżniona na 3. miejscu wśród najlepszych wydarzeń 2018, przez czasopismo Freshmag.
Obiecujemy, że tegoroczna edycja będzie czymś większym i lepszym, nastawionym na jakość muzyczną ale też audiowizualną oraz merytoryczną.

Line up:

Piątek:
Technokracja pres. Kwartz (Pole Group)
TBA

Sobota:
Be Kolektiv pres. Kalipo live (Audiolith Records / Ki Records) Budakid (All Day I Dream / Einmusika Recordings / Last Night On Earth)
TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.