Biletomat Muzyka klubowa INSTYTUT pres. Drumcell x Prozak 2.0

Muzyka klubowa: INSTYTUT pres. Drumcell x Prozak 2.0

Bilety na clubbing

INSTYTUT pres. Drumcell x Prozak 2.0

termin

Pt, 16 września 2016 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

GROOVE CONTROL

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 wrz 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 wrz 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Drumcell zagra w Prozaku!

MAINFLOOR:
drumcell
Subject 9
Insect
Pathar & Rooreck

2ND STAGE:

Phil Jensky
SH Jack
Areg V

O samym klubowym wydarzeniu:

Po pierwszym klubowym wydarzeniu w warszawskiej Nowej Jerozolimie z Kaiserdisco przyszedł czas na kolejne miasta i kolejne kluby. Wybór był niezwykle prosty i oczywisty, bo przecież kto lepiej rozumie muzykę techno, a co za tym idzie szampańską zabawę, aniżeli krakowska klubowa społeczność, zintegrowana pod sztandarami: Prozak 2.0.

To doskonała okazja, aby wspólnie z artystami, którzy pojawili się na poprzednim Instytucie oraz silnym lokalnym supportem odtworzyć instytutową atmosferę i przygotować nasze ciała na taneczny maraton 30 września w Instytucie Energetyki w Warszawie.

O Instytucie:

Jeżeli wydaje Ci się, że umiejętność władania piorunami w historii naszego świata posiadał tylko grecki bóg Zeus to jesteś w wielkim błędzie, bo istnieje pewien ośrodek badawczy w Warszawie, który opanował to do perfekcji. Ośrodek ten nazywa się Instytut Energetyki, a jego naukowa historia sięga lat 50 XX wieku, kiedy to uchwałą Rady Ministrów zostały powołane do życia laboratoria, zajmujące się badaniem przesyłu energii, zaś jego aktywna działalność trwa do dzisiaj. Dlaczego zatem warszawski Instytut jest tak wyjątkowy, jeśli nie dlatego, że jest jedynym z trzech takich ośrodków badawczych w Europie? Z bardzo prostej przyczyny, gdyż dwa razy w ciągu roku ta placówka naukowa, znajdująca się przy ulicy Mory 8 spełnia jeszcze inną rolę - możliwe, że najważniejszą, a już na pewno najistotniejszą z Waszego punktu widzenia - staje się centralnym ośrodkiem muzyki techno, a to za sprawą legendarnego cyklu imprez Instytut, który w swojej historii gościł takie tuzy jak: Luke Slater, The Advent, Len Faki, a teraz przyszedł czas na kolejnych z kalejdoskopu gwiazd tego gatunku: Marcel Dettmann & Chris Liebing, którzy wystąpią już 30 września na kolejnej z imprez, firmowanych marką Instytutu.

Biografia Drumcella:

Artysta, który naprawdę nazywa się Moe Espinosa to klasycznie wykształcony muzyk, który jest obecnie jednym z czołowych twórców nurtu modular techno. Drumcell początkowo obracał się w klimacie Noise, Punk i Industrial, dopóki we wczesnych latach 90’ nie odkrył rave. Jego entuzjazm do dźwięków syntezatora spowodował, że zaczął jak Alessandro Cortini Nine Inch Nails, Maynard James Keenan Tool, Gary Numan, George Clinton, Kool Keith, Qbert, Cut Chemist.

Dzięki eksperymentom z analogowymi oraz digitalowymi dźwiękami Drumcell stworzył własny surowy i hipnotyzujący styl. Zwróciło to uwagę wielu topowych djów, z którymi później nawiązał współprace, czyli m.in. Luke’a Slater’a, Speede J czy Chris’a Leibing’a. Grał także w wielu uznanych klubach i festiwalach na całym świecie. Od berlińskiej mekki techno Berghain przez główną scenę na Movement w Detroit po kluby w Północnej Ameryce, jak Output i Stereo oraz festiwale w Europe, Ameryce Łacińskiej, Japonii i Australii.


ARTISTS:

MAINFLOOR:
Drumcell (Droid Records)
Subject 9 (Audio Borderline Records)
Insect (Drumatic/ Warsaw Mechanism)
Pathar & Rooreck (Solid Techno Kick)

2ND STAGE:

Phil Jensky
SH Jack
Areg V

linki do fanpage’y artystów:
https://www.facebook.com/drumce11/
https://www.facebook.com/paul.domaski.subject9/
https://www.facebook.com/insect.dj/
https://www.facebook.com/solidtechnokick/
https://www.facebook.com/rooreck.official/
https://www.facebook.com/philjensky/
https://www.facebook.com/djshjack/
https://www.facebook.com/aregvofficial/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!