Biletomat Muzyka klubowa IOSound Party by Temperamental

Muzyka klubowa: IOSound Party by Temperamental

Bilety na clubbing

IOSound Party by Temperamental

termin

So, 22 czerwca 2019 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Temperamental / Agencja SKY

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 17 cze 2019 11:06

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 cze 2019 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 22 cze 2019 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄IOSound Party w klubie Sfinks700!

Andre Galluzzi, Microb

 

Z przyczyn niezależnych od Organizatora I0Sound Party odbędzie się bez André Galluzzi. Występ André Galluzzi zostaje przesunięty na jesień 2019 !

Temperamental zaprasza na kolejna edycje I0Sound Party w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie. Zaprosiliśmy : Andre Galluzzi ze słynnego (Cocoon) od Svena Vath, zabierzemy Was w podróż przedwakacyjną.

André Galluzzi

jest DJ-em vinylowym od ponad 25 lat, z rezydencjami w Tresor, Ostgut i Berghain. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci pojawił się w wytwórniach takich jak Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Jest także współzałożycielem Taksi Records i szefem wytwórni Aras, spoglądając wstecz na trochę historii.

Urodzony w 1973 roku we Frankfurcie w Niemczech, André bardzo wcześnie oddał się fascynującemu światowi rytmu. Pracując jako barman w klubie, dostał szansę na występ jako DJ w wieku 14 lat i to bylo doświadczenie, które zmieniło bieg jego życia.
André Galluzi stał się regularnym członkiem garstki kultowych klubów na początku lat 90-tych. W 1994 roku rozpoczął pracę w renomowanym dystrybutorze płyt Neuton, gdzie poznał Paula Brtschitscha. Muzyczne dzieło André i Paula, Taksi Records narodziło się rok później. Inne muzyczne wydarzenia obejmują jego rezydencję w słynnym berlińskim Tresorze w 1996 roku. Następnie Andrzej przeniósł się do stolicy Niemiec; a wraz z otwarciem Ostgut, macierzystego klubu światowej sławy Berghaina, dostał swoją drugą rezydencję.

Po zamknięciu Ostgut w 2001 roku André wydał legendarną kompilację miksów André Galluzzi: Im Garten i stworzył nową serię eventów o nazwie Submerge, działającą od dwóch lat. Słynący z odurzających 10-godzinnych setów i regularnie grający na Amnesia Ibiza, André znalazł swoje miejsce w nowo otwartym Berghain.

W 2005 roku nawiązał współpracę z Guido Schneiderem, tworząc różne wydania na Cadenzie, Cocoon i Highgrade, w tym ich ulubiony utwór Albertino w 2007 roku.
Szukając nowego “placu zabaw”, André założył w 2011 roku markę Aras, platformę dla niego i przyszłych talentów, aby zaprezentować innowacyjne i niekonwencjonalne dźwięki. W tym samym roku André wydał swoją trzecią kompilację, Stadt Strand Fluss, a następnie wspólne produkcje z Daną Ruh na Ostgut Ton i Cocoon. Rok później André uruchamia imprezę We Play Vinyl, deklarację poświęcenia i wsparcia dla płyt vinylowych.

Zainspirowany jego drugą macierzystą bazą w Londynie, pojawiło się kilka produkcji, takich jak Cadenza i Bar 25. W styczniu 2015 André wydał swój debiutancki solowy album Alcatraz on Aras. Otrzymując falę niesamowitych opinii, album koncepcyjny wywołał burzę zainteresowania mediów. Następnie André wraz z Guido Schneiderem wracają do Sven Väth`s Cocoon z kolejnym arcydziełem Mario w marcu 2015 roku, a następnie André's Nine-Remix, który został wydany na licencji kompilacji Sven Väth Sound of the 17th mix w listopadzie 2016 roku, André wydaje również swój najnowszy EP Submerge na OVUM.

Niezależnie od napiętego harmonogramu, André zawsze poświęca czas na kreatywność i kontynuuje przekraczanie granic, aby zaskoczyć kolejną generację stałych bywalców klubowych.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie