Biletomat Bilety na Kiasmos Janus Rasmussen (KIASMOS) / 11.10 / Warszawa

Muzyka klubowa: Janus Rasmussen (KIASMOS) / 11.10 / Warszawa

Bilety na clubbing

Janus Rasmussen (KIASMOS) / 11.10 / Warszawa

termin

Pt, 11 Październik 2019 godz. 20:00

miejsce

Miłość
Kredytowa 9 , Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
So, 07 wrze 2019 19:32

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 11 paź 2019 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Janus Rasmussen (KIASMOS) / 11.10 / Warszawa

JANUS RASMUSSEN (KIASMOS) LIVE, APARDE LIVE

 

 

drzwi: 19:00, start: 20:00

JANUS RASMUSSEN (KIASMOS) LIVE / MIŁOŚĆ / 10. 11

Ekspansja emocjonalnej elektroniki trwa w najlepsze! Już 11 października w warszawskiej Miłości wystąpi Janus Rasmussen, połowa znanego i lubianego w Polsce duetu Kiasmos. Artyście towarzyszyć będzie producent Aparde, również reprezentant należącej do Christiana Loefflera wytwórni Ki Records.

JANUS RASMUSSEN LIVE
Rozpoczął swoją karierę w electropopowym zespole Bloodgrup, ale zdobył uznanie szerszej publiczności, łącząc szyki z kompozytorem Ólafurem Arnaldsem. Pochodzący z Wysp Owszych Janus Rasmussen od dziesięciu lat współtworzy popularną formację Kiasmos, jednak dopiero niedawno zdecydował się na wydanie solowego, w pełni autorskiego materiału. Płyta Vin, która ukazała się w marcu tego roku nakładem należącego do Christiana Loefflera labelu Ki Records, to wypadkowa jego niczym nieskrępowanych, artystycznych poszukiwań. Prezentowane wcześniej na licznych DJ setach utwory trudno zaszufladkowa. Nie chciałem, żeby wszystko na tej płycie było piękne. Chodziło mi o to, żeby niektóre kawałki brzmiały surowo - tłumaczył muzyk. Dość powiedzie, że jego cel został osiągnięty: krążek to emanacja nieoczywistej, mieniącej się różnymi barwami i uciekającej od wszelkich schematów elektroniki. Dzięki dźwiękom Twoja głowa może pójść w takim kierunku, jakim tylko chce - stwierdził Rasmussen po tym, jak jego wydawnictwo ujrzało światło dzienne. Na Kredytowej z pewnością doświadczymy tego w całej rozciągłości.

APARDE LIVE
Przed Janusem w Warszawie wystąpi jego kolega z wytwórni, Paul Camillo. Dorastający na wyspie Uznam producent na scenie posługuje się pseudonimem Aparde. Artysta, któremu początkowo stylistycznie było najbliżej do Deftones czy Radiohead, po przyjeździe do Berlina szybko zafascynował się muzyką klubową. Po eksploracjach tamtejszej sceny okazało się, że najbardziej interesują go klimatyczne, przepełnione emocjami i minimalistyczne brzmienia. Niemieckiego DJ-a szybko doceniło środowisko dziennikarzy oraz promotorów. Mimo młodego wieku ma on na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Stir vor Talent Olivera Koletzkiego czy Traum Schallplaten. W 2017 roku Aparde wydał debiutancką, świetnie przyjętą płytę „Glass” i to właśnie ją usłyszymy na żywo już w październiku.

W 2017 roku Aparde wydał debiutancką, świetnie przyjętą płytę „Glass” i to właśnie ją usłyszymy na żywo już w październiku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Kiasmos Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.