Biletomat Bilety na Kiasmos Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Muzyka klubowa: Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Bilety na clubbing

Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

termin

Pt, 29 Listopad 2019 godz. 23:00

miejsce

Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław

organizator

Distorted Group

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 02 wrze 2019 21:23

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 04 wrze 2019 14:58

45 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pon, 09 wrze 2019 17:59

50 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Kiasmos DJ SET

 

UWAGA! Godzina podana na bilecie to czas rozpoczęcia imprezy. Dokładne godziny występów podamy wkrótce.

KIASMOS DJ SET / WROCŁAW

Po znakomitym, bardzo entuzjastycznie przyjętym przez publiczność secie na Fest Festival w Chorzowie Janus Rasmussen wraca do Polski, żeby znów reprezentować Kiasmos w DJ secie! Wrocławska publiczność będzie miała okazję zobaczyć producenta w akcji już 29 listopada w Pralni. Artysta powraca tam po dwóch latach nieobecności.

Nieprzespane noce spędzone na szalonych, wolnych od zmartwień imprezach z minimal techno. Potańcówki z synthpopem rodem z lat 90. Dziecięce ogniska rozpalane gdzieś dziko na wsi. Te wszystkie wspomnienia potrafią wywołać sety Kiasmos, w których dominuje starannie wyselekcjonowana, melodyjna elektronika.

Twórczość istniejącego już dziesięć lat islandzkiego duetu to połączenie sznytu multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldsa i niebanalności producenta Janusa Rasmussena. W muzyce reprezentantów cenionej wytwórni Erased Tapes świeże podejście do gatunku modern classical łączy się z wyważonym, minimalistycznym techno. Wielominutowe, przemyślane kompozycje skandynawskiego tandemu łatwo wprowadzają w trans, z którego trudno się uwolni. Niezależnie od tego, czy będzie to Wasz pierwszy czy siódmy raz z Kiasmos, hipnotyczne tańce do samego rana są gwarantowane. Niewielu artystów potrafi przenieść tyle emocji na klubowy parkiet.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Kiasmos Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.