Biletomat Muzyka klubowa Kollektiv Turmstrasse

Muzyka klubowa: Kollektiv Turmstrasse

Bilety na clubbing

Kollektiv Turmstrasse

termin

Pt, 09 marca 2018 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 lut 2018 17:57

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 mar 2018 12:16

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 mar 2018 20:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kollektiv Turmstrasse w Prozaku! - KONCERT WYPRZEDANY!

Kollektiv Turmstrasse
Meg & Senthia

Jak mawia nasz kolega z Warszawy - sezon bez Kollektiv Turmstrasse w Polsce, sezonem straconym - dlatego po raz trzeci wyjątkowy duet producencki wystąpi w klubie Prozak 2.0 już 9 marca ;)

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznej elektroniki powracają do Krakowa! Nikt nie umie tak płynnie połączyć mocniejszego brzmienia i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić - Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.
Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu dekady nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde, a także jeden pełnoprawny longplay – „Rebellion der Träumer” wydany w 2010 roku w Connaisseur Recordings. Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 9 marca odwiedzić Prozak 2.0!

Poziom -2:
KOLLEKTIV TURMSTRASSE/ DIYNAMIC MUSIC
Meg & Senthia

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK