Biletomat Muzyka klubowa Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

Muzyka klubowa: Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

Bilety na clubbing

Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

termin

So, 05 października 2019 godz. 22:30

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 25 wrz 2019 21:33

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 paź 2019 19:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kollektiv Turmstrasse w Krakowie!

Kollektiv Turmstrasse


W środowisku elektronicznym niewielu jest artystów, którzy prezentują coś więcej niż funkcjonalność w swojej muzyce. Ci, którzy prezentowali “to coś” zawsze wyróżniali się z tłumu - tego dnia jednak spotkamy się z duetem, który robi to już od ponad 20 lat!

Mowa oczywiście o Christianie Hilscherze i Nico Plagemannie, którzy od 1998 roku wspólnie tworzą Kollektiv Turmstrasse! Ich podejście do elektroniki 4/4 spotkało się z masą pozytywnego odbioru, dzięki współpracy z takimi wytwórniami jak Diynamics, Connaisseur oraz ich własnym Musik Gewinnt Freunde. Ich debiutancki album “Rebellion der Träumer”, wydany w 2010 roku, pokazał spojrzenie na muzykę wykraczającą daleko poza dancefloor, serwowaną z chłodną, elektroniczną melodią, spowolnionym rytmem oraz klasycznymi wokalami. Jednak nawet tak ciekawe wydawnictwo nie może równać się z występami duetu na żywo - które są prawdziwymi bombami zegarowymi, czekającymi tylko aby rozsadzić parkiet!

Podczas czwartej wizyty Kollektiv Turmstrasse w 2.0 duet reprezentować będzie tym razem tylko Christian Hilscher i towarzyszcyć mu będą nasi najlepsi rezydenci: nieobliczalny Discox i delikatna Senthia! Dacie się zabrać w tą magiczną, muzyczną podróż?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK