Biletomat Muzyka klubowa Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

Muzyka klubowa: Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

Bilety na clubbing

Kollektiv Turmstrasse x Prozak 2.0

termin

So, 05 października 2019 godz. 22:30

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 25 wrz 2019 21:33

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 paź 2019 19:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kollektiv Turmstrasse w Krakowie!

Kollektiv Turmstrasse


W środowisku elektronicznym niewielu jest artystów, którzy prezentują coś więcej niż funkcjonalność w swojej muzyce. Ci, którzy prezentowali “to coś” zawsze wyróżniali się z tłumu - tego dnia jednak spotkamy się z duetem, który robi to już od ponad 20 lat!

Mowa oczywiście o Christianie Hilscherze i Nico Plagemannie, którzy od 1998 roku wspólnie tworzą Kollektiv Turmstrasse! Ich podejście do elektroniki 4/4 spotkało się z masą pozytywnego odbioru, dzięki współpracy z takimi wytwórniami jak Diynamics, Connaisseur oraz ich własnym Musik Gewinnt Freunde. Ich debiutancki album “Rebellion der Träumer”, wydany w 2010 roku, pokazał spojrzenie na muzykę wykraczającą daleko poza dancefloor, serwowaną z chłodną, elektroniczną melodią, spowolnionym rytmem oraz klasycznymi wokalami. Jednak nawet tak ciekawe wydawnictwo nie może równać się z występami duetu na żywo - które są prawdziwymi bombami zegarowymi, czekającymi tylko aby rozsadzić parkiet!

Podczas czwartej wizyty Kollektiv Turmstrasse w 2.0 duet reprezentować będzie tym razem tylko Christian Hilscher i towarzyszcyć mu będą nasi najlepsi rezydenci: nieobliczalny Discox i delikatna Senthia! Dacie się zabrać w tą magiczną, muzyczną podróż?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie