Biletomat Muzyka klubowa Warszawa Lenzman i Mc Dan Stezo

Muzyka klubowa: Lenzman i Mc Dan Stezo

Bilety na clubbing

Lenzman i Mc Dan Stezo

termin

So, 16 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Klub Iskra

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 14 kwi 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 16 kwi 2016 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Lenzman i Mc Dan Stezo w klubie Iskra

LENZMAN & DAN STEZO metalheadz NL
ROS addiction x REZA x Mortem DNB b2b Harland

Lenzman wciąż kroczy własną ścieżką, nie oglądając się na trendy. Bazuje na swoim talencie do samplowania, w którym często jest niedościgniony. Przekłada się to na prace z ciekawymi wokalistami i muzykami - co owocuje ogromna popularnością jego twórczości zarówno w środowisku undergroundowych wytwórni jak i wśród publiczności. 2014 to rok wydania debiutanckiego albumu "Looking at the Stars" przez Metalheadz. Album jest kwintesencją eklektycznego d&b siegającego do tradycji hip-hop, soul i obracającego się wokół różnorodnych aranży i zmian tempa. Lenzman dopiero co wyszedł ze studio i już podejmuje kolejne wyzwanie - trase promująca album, która obejmuje występy w Europie, Azji, Australii oraz Północnej Ameryce...

MC Dan Stezo to od jakiegoś czasu znana postać holenderskiej sceny D'n'B oraz rozpoznawalny w skali światowej dzięki numerowi "Move and Focus" wydanym przez Metalheadz. Pozytywne podejście oraz otwarty umysł to znaki charakterystyczne tego MC, którego styl inspirowany jest ewidentnie dobrym hip-hopem lat 90tcyh oraz wybranymi MC - klasykami D&B.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK