Biletomat Muzyka klubowa Nosaj Thing LIVE

Muzyka klubowa: Nosaj Thing LIVE

Bilety na clubbing

Nosaj Thing LIVE

termin

Śr, 07 marca 2018 godz. 21:00

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 23 sty 2018 09:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 06 mar 2018 23:59

49 PLN

Wyprzedane 

📄Nosaj Thing

Nosaj Thing LIVE

Nosaj Thing wraca do Warszawy! Artysta tym razem pojawi się w Polsce, by promować swoje najnowsze dzieło – album „Parallels”.

Nosaj Thing wystąpi na żywo, a setowi w Cafe Kulturalna towarzyszyć będzie specjalna oprawa świetlna.

Nowamuzyka.pl o „Parallels”:
„W 2015 Nosaj Thing w wyniku kradzieży stracił poza sprzętem wycenionym na dwadzieścia tysięcy dolarów również dysk z zapisem swojej dwuletniej producenckiej pracy: ścieżki bazowe do dopiero co wydanego albumu „Fated”, remiksy, live-sety, banki brzmień, a także pomysły na nowy longplay. Po krótkim okresie załamania twórca otrzepał się z żalu i postanowił przekuć koszmarną stratę w filozoficzną wartość napędzającą do działania, nie próbując przy tym odtwarzać straconych pomysłów, a rozpocząć prace od zera. Tak powstało „Parallels”.
Trzydziestodwuletni producent z Los Angeles powrócił z czwartym albumem w osiem lat od pamiętnego debiutu „Drift” – w międzyczasie ukazały się jeszcze udane krążki „Home” oraz wspomniane „Fated”. Najnowsze dzieło przynosi dziesięć utworów, większość z nich to instrumentale, ale są też numery z wokalistami, co stało się już swego rodzaju tradycją. W kawałku „All Points Back To U” pojawił się związany z wyspiarską sceną elektroniczną Steve Spacek i ta współpraca przyniosła naprawdę piękny rezultat. Oszczędny podkład oparty na rytmie 4/4 podmywają chóralne pady oraz buzująco kroczący bas, a niski głos brata DBridge spokojnie wyśpiewuje neosoulowo kolejne wersy tekstu miejscami nawet szepcząc.“

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Nosaj Thing!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK