Biletomat Muzyka klubowa NOVIKA live SASSY

Muzyka klubowa: NOVIKA live SASSY

Bilety na clubbing

NOVIKA live SASSY

termin

Pt, 16 października 2020 godz. 22:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

SDG VENTURES

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 paź 2020 12:58

30 PLN

Wyprzedane 

📄NOVIKA w Sassy!

NOVIKA


Po odwołanych na wiosnę i lato koncertach Noviki scena w gdańskim Sassy ponownie zostaje otwarta z dbałością i dostosowaniem się do ograniczeń sanitarnych.
Klub powraca z ideą występu tej kreatywnej i otwartej na nowe brzmienia wokalistki na żywo i to nie na dwa świerszcze, a mikrofony, elektronikę i perkusję!

Od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu Noviki "Bez Cukru" mija ponad rok. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych i aktualnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" a także utworów z poprzednich wydawnictw w nowym, zaskakującym opracowaniu.
Za aktualne brzmienie koncertowe NOVIKA (jak i część produkcyjną płyty) odpowiada doskonale znany AGIM obsługujący całą elektronikę, któremu na scenie towarzyszyć będzie perkusista Rafał Dutkiewicz.

NOVIKA
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku.
Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w 2019 roku powróciła z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości.
Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).
Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 2017 roku prowadziła Lekkość Bitu w Chilli Zet.
Obecnie w Radiospacji można ją usłyszeć w środy od 19.00 do 21.00 w audycji "Lekko". Niedawno także uruchomiła kanał YouTube - JakByło.

https://www.facebook.com/novikamusic/
https://www.youtube.com/user/novikatv/
https://www.instagram.com/novikasia
https://www.facebook.com/JakByloTV


UWAGA!
Pamiętajcie o reżimie sanitarnym. 😷
Lokal obowiązuje limit osób i miejsc. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych.
Przed wejściem prosimy o dezynfekcję 💦 rąk i przestrzeganie zasad bezpiecznego przebywania w lokalu.
W trosce o naszych gości oraz pracowników nasza ekipa nosi ochrony twarzy 😷 oraz dba o dezynfekcję stołów, blatów i innych kontaktowych przedmiotów.

Oświadczenie COVID - https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9798/Oswiadczenie_COVID_Biletomat_SDG_Ventures.docx

21+ only

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK