Biletomat Muzyka klubowa NOVIKA live SASSY

Muzyka klubowa: NOVIKA live SASSY

Bilety na clubbing

NOVIKA live SASSY

termin

Pt, 16 października 2020 godz. 22:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

SDG VENTURES

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 paź 2020 12:58

30 PLN

Wyprzedane 

📄NOVIKA w Sassy!

NOVIKA


Po odwołanych na wiosnę i lato koncertach Noviki scena w gdańskim Sassy ponownie zostaje otwarta z dbałością i dostosowaniem się do ograniczeń sanitarnych.
Klub powraca z ideą występu tej kreatywnej i otwartej na nowe brzmienia wokalistki na żywo i to nie na dwa świerszcze, a mikrofony, elektronikę i perkusję!

Od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu Noviki "Bez Cukru" mija ponad rok. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych i aktualnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" a także utworów z poprzednich wydawnictw w nowym, zaskakującym opracowaniu.
Za aktualne brzmienie koncertowe NOVIKA (jak i część produkcyjną płyty) odpowiada doskonale znany AGIM obsługujący całą elektronikę, któremu na scenie towarzyszyć będzie perkusista Rafał Dutkiewicz.

NOVIKA
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku.
Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w 2019 roku powróciła z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości.
Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).
Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 2017 roku prowadziła Lekkość Bitu w Chilli Zet.
Obecnie w Radiospacji można ją usłyszeć w środy od 19.00 do 21.00 w audycji "Lekko". Niedawno także uruchomiła kanał YouTube - JakByło.

https://www.facebook.com/novikamusic/
https://www.youtube.com/user/novikatv/
https://www.instagram.com/novikasia
https://www.facebook.com/JakByloTV


UWAGA!
Pamiętajcie o reżimie sanitarnym. 😷
Lokal obowiązuje limit osób i miejsc. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych.
Przed wejściem prosimy o dezynfekcję 💦 rąk i przestrzeganie zasad bezpiecznego przebywania w lokalu.
W trosce o naszych gości oraz pracowników nasza ekipa nosi ochrony twarzy 😷 oraz dba o dezynfekcję stołów, blatów i innych kontaktowych przedmiotów.

Oświadczenie COVID - https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9798/Oswiadczenie_COVID_Biletomat_SDG_Ventures.docx

21+ only

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK