Biletomat Muzyka klubowa Octave One Live @ FUTURISTA 006 - IMPREZA ODWOŁANA

Muzyka klubowa:  Octave One Live @ FUTURISTA 006 - IMPREZA ODWOŁANA

Bilety na clubbing

Octave One Live @ FUTURISTA 006 - IMPREZA ODWOŁANA

termin

Pt, 18 marca 2016 godz. 22:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Octave One Live @ FUTURISTA 006 - IMPREZA ODWOŁANA w innym terminie i miejscu.


 

📄Gwiazdy detroit techno - Octave One powracają do Polski!

Octave One

To smutny dzień dla naszej sceny elektronicznej.

Niestety zmuszeni jesteśmy do odwołania imprezy Futurista z udziałem Octave One /O1/ w Eskulapie planowanej na 18 marca 2016 roku.

Mimo potwierdzonego w 100% udziału wykonawcy i braku formalnych podstaw do odwołania imprezy, agent artysty - brytyjski Paramount Artists - w postępowaniu wyjaśniającym wskazał na naciski organizatorów odbywającego się w Płocku festiwalu Audioriver gdzie występ O1 podobno był planowany choć nie potwierdzony.
Tak więc, mając na uwadze dobro zespołu – twierdzimy, że O1 to wyjątkowe zjawisko na scenie elektroniki w każdym możliwym sensie - ACK Eskulap mając obietnicę jesiennej daty odstępuje od ich występu w Poznaniu w pierwotnie planowanym terminie

Za ewentualne komplikacje serdecznie przepraszamy. Wkrótce też podamy szczegóły imprezy, która zastąpi planowany show O1.

 

Najlepszy elektroniczny live act świata ponownie w Eskulapie! Gwiazdy detroit techno - Octave One powracają do Polski!

Octave One zadebiutowali z utworem "I Believe" na monumentalnej (10 Records) kompilacji "Techno 2: The Next Generation" (obok Carla Craiga, Marca Kinchena i Jaya Denhama) w 1990 roku. Octave One to jedni z tych fenomenalnych zjawisk, narodzonych w Detroit, MI (USA).

Rdzeń jednostki to duet, składający się z Lenny'ego i Lawrence'a Burden (członkami zespołu są także ich trzej bracia Lynell, Lorne i Lance Burden), którzy mieli możliwość grać swoje live acty na całym świecie (Niemcy, Hiszpania, Grecja , Belgia, Wiedeń, Holandia, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Malezja, Japonia, USA i Rosji)

Podczas całej swojej długoletniej kariery pracowali z najważniejszymi postaciami sceny techno takimi jak Derrick May, Underground Resistance, Eddie Fowlkes, Juan Atkins, Anthony Szake Shakir, Members Of The House, Terrence Parkerczy The Martian (Red Planet).

Remixowali utwory takich artystów jak Massive Attack, Akabu (Joey Negro), DJ Rolando (Jaguar), Steve Bug, John Thomas, The Trampps, Rhythm is Rhythm i Inner City.

Bracia Burden odpowiedzialni są za przełomowe hymny muzyki elektronicznej wydane na własnej wytwórni z Detroit, 430 West Records. Te wydania zawierają takie perełki jak Random Noise Fenerations "Falling in Dub" (inny pseudonim Octave One), DJ Rolando "Jaguar", Aux 88 "AUX My Mind" (na siostrzanym labelu Direct Beat), jak również własnych Octave One: "Empower", "Nicolette", "The X-Files", "Meridian", i "Siege".

Od 1990 r. beacia Burden wydali ponad sto numerów. 2000 rok przyniósł największ hit Octave One, fenomenalny "Blackwater". Utwór pojawił się na prawie 30 kompilacjach na całym świecie. Został wydany w 5 krajach na świecie(USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Australii i Nowej Zelandii).

Ich muzyka znalazła szacunek w oczach najbardziej znanych na świecie DJ-ów, Little Louie Vega, Danny Teneglia, Jeff Mills, Richie Hawtin, Kevin Saunderson, Derrick May, Jonathan Peters, Laurent Garnier i wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK