Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Oly. / 23.03 / Warszawa

Muzyka klubowa: Oly. / 23.03 / Warszawa

Bilety na clubbing

Oly. / 23.03 / Warszawa

termin

So, 23 Marzec 2019 godz. 20:00

miejsce

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 22 marz 2019 11:28

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
So, 23 marz 2019 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Oly. / 23.03 / Warszawa

Oly.

Oly. promuje w Warszawie swój ostatni album "Rzeczy, których nie mówię, kiedy jestem dorosła"!

Oly.
23.03, Bardzo Bardzo, Warszawa

Oly. to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek art-popowych. Pochodząca z Nałęczowa, a obecnie stacjonująca w Poznaniu artystka komponuje melancholijne, zabarwione subtelną elektroniką piosenki. W 2015 roku sumptem wytwórni Nextpop ukazał się jej debiutancki album Home. To materiał pełen szlachetnych, minimalistycznych odcieni szarości i chłodnego światła skandynawskich inspiracji. Album promowały single Afterlife oraz The Loneliest Whale On Earth z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.

Oly. współpracowała z takimi artystami jak przywołany już Low Roar, Andrzej Smolik czy Fismoll. Swój materiał prezentowała na wielu festiwalach muzycznych: grała dla publiczności Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych. Komsta dzieliła także scenę z How To Dress Well czy Lou Doillon.

23 listopada 2018 roku ukazał się drugi album wokalistki zatytułowany Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła. Na płycie znalazło się piętnaście premierowych piosenek nagranych po polsku i angielsku. W nagraniach poznaniankę wspierał Andrzej Konieczny – młody aranżer, producent płyt oraz wykonawca wielu partii instrumentalnych. Przy singlowym utworze Zniknę zniknę palce maczał Smolik, a There Is No One to duet Oly. z Baaschem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.