Biletomat Muzyka klubowa One Night In Sopot - SNTS Live

Muzyka klubowa: One Night In Sopot - SNTS Live

Bilety na clubbing

One Night In Sopot - SNTS Live

termin

So, 27 maja 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 10 maj 2017 21:25

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 26 maj 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 maj 2017 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot ╳ SNTS [live]

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ SNTS live (Horizontal Ground / Sacred Court / Niemcy)
☄ Vacos
☄ rafiQue
☄ John Waiter

☄ vj: rybskie


FOUNTAIN
☄ Twin Prix
☄ Detoxic
☄ Noisy
☄ Tilo

Pora zakreślić datę w kalendarzu. Pora odwołać plany, przełożyć spotkanie z rodziną, uprzedzić bliskich, żeby nie czekali z kolacją. Pora zerwać hamulce, zostawić za sobą ostatnie bariery i znów skoczyć w ciemną toń wypełnioną basem i elektroniką. Bez oglądania się za siebie, bez łapania oddechu, bez konsekwencji. Znów nadchodzi ta jedna, jedyna noc w miesiącu - One Night In Sopot.

Brudny klimat berlińskich podziemi; eksperymentalne dźwięki łączące chaos z bujającym, transowym rytmem techno; nowoczesne, połamane i nieoczywiste dropy - to wszystko znajdziesz w muzyce SNTS, który tą noc będzie celebrował w Sfinksie z nami. Najlepsze europejskie kluby i festiwale, które szerokim łukiem omijają komercyjną, radiową papkę biją się o jego live sety. Zresztą, wystarczy posłuchać jakiejkolwiek jego produkcji, włączyć któryś z miksów, a jasne stanie się, dlaczego musisz tu być.

Lokalna, trójmiejska załoga również nie pozwoli odpocząć Twoim nogom. Doskonale znany bywalcom Sfinksa Vacos, Rafique, którego sety regularnie ściągają tłumy i John Waiter to nazwiska, które gwarantują, że poziom emocji nie spadnie nawet przez chwilę. A jeśli - to na pewno nie z ich winy…

Jest jeszcze jeden argument, dla którego pora zapamiętać tę datę i imprezę. Na fontannie 30-tkę będzie obchodził niezniszczalny, wiecznie młody, pół zwierzę, pół maszyna - Michał Mielus. Człowiek nie do zdarcia, który jednym haustem opróżnia pół kega, a później jest w stanie ogarnąć każdego artystę każdego kalibru - kto zna tę rumianą mordę, ten wie o czym mowa. I wie też, że tej nocy na fontannie nikt za kołnierz wylewać nie będzie.

A zadbają o to lokalni wariaci ze swoimi połamanymi, chorymi dźwiękami drum’n’bass i breakbeat - Twin Prix, Detoxic, Noisy i Tilo.

Kalendarz zakreślony? Plany zmienione? Znajomi uprzedzeni? Dobrze, widzimy się tam gdzie zawsze.

➤ www.facebook.com/SNTS-477350175608910/
➤ www.residentadvisor.net/dj/snts
➤ soundcloud.com/sntsrecords

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK