Biletomat Muzyka klubowa Pacha Poznań Ft. Ben Nicky

Muzyka klubowa: Pacha Poznań Ft. Ben Nicky

Bilety na clubbing

Pacha Poznań Ft. Ben Nicky

termin

So, 06 kwietnia 2019 godz. 22:00

miejsce

Pacha Poznań
ul. Paderewskiego 10, Poznań

organizator

Pacha Poznań sp. z o.o

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 14 mar 2019 19:33

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 02 kwi 2019 14:55

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 kwi 2019 17:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Ben Nicky w klubie Pacha!

Ben Nicky, Tom Forester & BREJO, DARVO, DJ WU, Gelmis Basabe & Alex Sanchez Matos

Międzynarodowy DJ i producent muzyczny Ben Nicky to jedna z najjaśniejszych gwiazd wyłaniająca się z utalentowanej brytyjskiej sceny Trance.

Niedawno został uznany przez największego na świecie DJ'a Armina Van Buurena za jednego z najciężej pracujących artystów sceny Trance, a także za jednego z najczęściej granych artystów Arminina w swoim programie radiowym. Ben jest także faworytem innych światowych headlinerów, takich jak Paul Van Dyk, Tiesto, Andy Moor i BBC Radio One's Judge Jules. Obecnie Ben w imponujący sposób zaskakuje swoich słuchaczy elektryzującymi produkcjami, które ciągle pojawiają się w największych wytwórniach muzycznych na świecie, w tym Sony BMG, Universal i Armada Music. Jego remixy dla najbardziej szanowanych producentów w branży, między innymi Calvina Harrisa i Giuseppe Ottavianiego w połączeniu z jego indywidualnym brzmieniem wciąż podbijają niejedną scenę muzyczną! W sezonie 2009/2010 Ben Nicky pojawił się na ponad 40 światowych kompilacjach CD, w tym "Dave Pearce Trance Anthems 2010", "Trance Nation 2010" i "Gatecrasher Anthems 2010", które stały się numerem 1 na brytyjskich listach przebojów. Cyfrowe wydawnictwa muzyczne i światowe trasy koncertowe nie były jedynym sposobem, w jaki Ben dotarł do wszystkich swoich wiernych fanów. Jest reprezentantem największych na świecie marek muzycznych, w tym Godskitchen, Fire It Up, Slinky, Gatecrasher and Wonderland.

Ben regularnie gra obok takich nazwisk jak Paul Van Dyk, Above i Beyond, Ferry Corsten, Eddie Halliwell, Markus Schulz i Pete Tong. Z własnym albumem Bena i stałym strumieniem udanych singli i remiksów, takich jak "Driven", "Special Moment", "Tears", "Jet Stream", "Altitude" i "Rattle", to gwarancja bycia w TOP artystów muzyki Trance.

Cytowany przez Judge'a Julesa "Ben Nicky jest cenną częścią sceny Trance, która jest stale rozpoznawana przez największych artystów świata!"

DJ Residents: Tom Forester & BREJO
Guest: DARVO
Sala R'n'B: DJ WU
Sala Latino: Gelmis Basabe & Alex Sanchez Matos

Filmy - https://www.youtube.com/watch?v=PQix3tTYCiI
https://www.youtube.com/watch?v=sqaqNZdumJs

Wstęp: +21

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie