Biletomat Bilety Kolekcjonerskie PARK HYE JIN / TRANSFORMATOR

Muzyka klubowa: PARK HYE JIN / TRANSFORMATOR

Bilety na clubbing

PARK HYE JIN / TRANSFORMATOR

termin

So, 18 kwietnia 2020 godz. 23:00

miejsce

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 27 sty 2020 16:23

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 31 sty 2020 10:42

35 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄Park Hye Jin w Transformatorze! Start sprzedaży biletów 27.01 o godz. 11:00!

Park Hye Jin

 

Po niezwykle udanych setach na zeszłorocznym Audioriver i w poznańskim Projekt LAB, 박혜진 park hye jin wraca do Polski. 18.04 wystąpi we wrocławskim klubie Transformator!

18.04, Wrocław, Transformator
박혜진 park hye jin
Whyba (regime)
Łukasz Kowalka (Duszne Granie)

UWAGA: GODZINA STARTU IMPREZY NIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ROZPOCZĘCIEM WYSTĘPU PARK HYE JIN. DOKŁADNA ROZPISKA GODZINOWA ZOSTANIE PODANA KILKA DNI PRZED WYDARZENIEM NA STRONIE: https://www.facebook.com/events/189689688752241/

Multidyscyplinarna artystka, której numery nie opuszczają topowych rankingów Mixmaga, sama wyznacza sobie nową drogę w środowisku elektronicznym. K-house, który tworzy, jest wypadkową różnorodnych inspiracji Park Hye Jin, która tworząc muzykę jest zaangażowana w proces z każdej ze stron - pisze teksty, produkuje, śpiewa, rapuje i gra sety didżejskie. Jej styl łączy w sobie elementy dream-state house, surowego hiphopu i psychodelicznych motywów darkwave, które djka miesza z własnym wokalem nałożonym na delikatne syntezatory i cięższe bity. To wszystko sprawia, że jej występy gwarantują zupełnie nowatorskie, świeże doświadczenia taneczne. Porównywana do Peggy Gou czy Yaeji, Park Hye Jin jest outsiderką, która swoim eklektycznym materiałem wprowadza na scenę zupełnie nową jakość.

Występy na Weather Festival, Melt! Festival, Dour Festival, Circoloco at DC10, Montreux Jazz Festival, Lost Village Festival, sety zarówno na Ibizie, jak i w Berghein oraz występ w ramach Boiler Roomu można traktować jako zapowiedź nadchodzącej ogromnej kariery djki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.