Biletomat Muzyka klubowa Proper Tempo with Axel Karakasis

Muzyka klubowa: Proper Tempo with Axel Karakasis

Bilety na clubbing

Proper Tempo with Axel Karakasis

termin

So, 17 marca 2018 godz. 22:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Finest Rumble

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 mar 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 mar 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 mar 2018 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Axel Karakasis w Gdańsku!

Axel Karakasis / Peter Fern / Dastin

Już 17 marca zapraszamy na nowy cykl imprez w gdańskim B90.

Pierwsza edycja "Proper Tempo" gościć będzie Greckiego TECHNO weterana, który na codzień mieszka w Berlinie. Pod koniec lat 90' Axel Karakasis rezydował w topowych Ateńskich klubach doprowadzając swoimi energetycznymi setami zgromadzoną publiczność do szaleństwa. W 2001 roku zadebiutował producencko singlem "Prolog" u boku Marco Bailey'a, Christiana Varela'y, Oxia'y i międzynarodowa kariera Axela wystartowała z kopyta. Współpracując z takimi labelami jak MB Elektronics, Intec Records czy Primate zdobył miano "najbardziej rozpoznawalnego Greckiego DJ'a". Zapraszany był do najlepszych klubów na świecie m.in. REX Club (Paryż), Womb (Tokio), Turnmills (Londyn) a trasy koncertowe obejmowały Szwajcarię, Hiszpanię, Czechy > (Apokalypsa), Japonie, Chorwacje > (Rabac Festival), Słowienie, Ukraine oraz Holandię > (Awakenings).

Obecnie wydaje na takich labelach jak: Kombination Research, 1605, Respect Records etc. oraz prowadzi swoją wytwórnię Remain Records.

https://soundcloud.com/axel-karakasis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dastin to szczeciński dj / producent, który w 2009 jako pierwszy polak wydaje swoją autorską EP w legendarnym holenderskim labelu Patterns Records. Pojawia się na nim jeszcze raz tego samego roku z EP'ką w kolaboracji z hiszpańskim producentem Rantan'em. Rok 2010 to czas zmian i czas na nowe projekty. Z początkiem tego roku rusza nowy polski labelDual Force Records, który zakłada we współpracy z wieloletnim przyjacielem , djem i producentem ze Stargardu Szczecińskeigo Peter'em Fern. W tym samym roku jeden z najlepszych polskich dji - Siasia prosi go o wykonanie remixu dla jego utworu "Endeavaur", który nakładem Dirty Stuff Records ląduje na 18 pozycji w setce najlepiej sprzedających się tracków techno na największym sklepie internetowym beatport.com. Dodatkowo remix ten zauważył sam Umek, który uplasował go na 3 miejscu w swoim wrześniowym TOP 10 Charts. W 2013 roku zaczyna współpracę z najlepszym polskim djem i jednym ze swoich największych autorytetów jakim jest Jarek Czechowski znany bardziej jako Angelo Mike. Jest to niewątpliwie wielkie wyróżnienie a zarazem potwierdzenie tego, że kierunek w którym Dastin podąża jest zdecydowanie dobrym kierunkiem. Pasja, talent ale przede wszystkim upór, wytrwałość i ciężka praca pozwoliły mu na wydanie ponad 100 utworów w ponad 20 wytwórniach z całego świata w tym m.in: Phobiq Recordings, Globox, Gain, Naked Lunch, Patterns, Sisma, Inter Tech Records, Sub Cult, Techment.

https://soundcloud.com/dastin
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Peter Fern, postać która jest i będzie od zawsze kojarzona ze szczecińską sceną muzyki techno. Od wielu lat dj, producent oraz realizator dźwięku. Jego przygoda ze sceną techno sięga jeszcze czasów legendarnego klubu LOKOMOTYWA w Szczecinie.
Jeden z nielicznych polskich artystów, którzy występowali na takich imprezach jak Love Parade, Mayday, Global Gathering czy Soundtropolis. Autorskie utwory oraz remix'y sygnowane marką Peter'a grane są w wielu zakątkach świata i supportowane przez najlepszych dj-ów z gatunku. Jego track "Underground Resistance" wydany nakładem labelu Techburst zmiażdzył listę top 100 sprzedaży HardTechno w Beatport plasując się na 1 miejscu.

https://soundcloud.com/peterfern

https://www.facebook.com/events/144836432983667

Do zobaczenia !!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK