Biletomat Muzyka klubowa Prozak na dachu w. Steez83/ Hotel Poleski

Muzyka klubowa: Prozak na dachu w. Steez83/ Hotel Poleski

Bilety na clubbing

Prozak na dachu w. Steez83/ Hotel Poleski

termin

Pt, 07 sierpnia 2020 godz. 16:00

miejsce

Hotel Poleski
Sandomierska 6, 30-310 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 20 lip 2020 16:35

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 05 sie 2020 16:14

40 PLN

Wyprzedane


 

📄Prozak Na Dachu - zapraszamy!

Steez83, Zesty Zest, Zebra


Sierpień witamy na dachu Hotelu Poleski wraz z Steez83, połową zespołu PRO8L3M. Nie zabraknie zimnych koktajli, letniej atmosfery, dobrej muzyki i najładniejszego widoku w Krk ;)


Steez (lub Steez83), a właściwie Piotr Szulc to jedna z najbardziej zapracowanych postaci w polskiej branży muzycznej - producent muzyczny, DJ, kreator sceny, wydawca, producent wydarzeń i twórca nowych form biznesu muzycznego. Zaczynał od DJ'ingu i fascynacji turntablismem w latach 2000. Artystycznie Steez reprezentuje połowę rapowego duetu PRO8L3M, który jako fenomen polskiej sceny od lat wytycza nowe ścieżki dla rozwoju kreacji i narracji w muzyce oraz przyciąga tysiące odbiorców na koncerty. Jako producent muzyczny ma na koncie wiele sukcesów, a w tym kilkanaście platynowych i złotych płyt, Fryderyka – nagrodę ZPAV - Polskiej Akademii Fonograficznej oraz nagrodę European Border Breakers Award, wyróżnienie Unii Europejskiej. Jako producent wykonawczy przyczynił się do powstania jednych z największych zjawisk sceny ostatnich lat, takich jak album SOMA czy też Projekt Tymczasem. W setach DJ’skich Steez podróżuje po nowoczesnych brzmieniach klubowych, nawiązując do swoich rapowych korzeni i zainteresowań muzyką elektroniczną. Prowadzi także w Newonce Radio autorską audycję pt. „Audiencja”, w ramach której dzieli się ze słuchaczami swoimi zajawkami muzycznymi. Swoje życie artystyczne i prywatne dzieli pomiędzy Warszawą a Los Angeles.

Zagrają:
Steez83
Zesty Zest
Zebra

after: Prozak 2.0, zagraa: Steez83, Zebra i Zesty

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: PROZAK 2.0 NA DACHU

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK