Biletomat Muzyka klubowa Radio Slave

Muzyka klubowa: Radio Slave

Bilety na clubbing

Radio Slave

termin

Pt, 27 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 23 sty 2017 17:40

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 sty 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 27 sty 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Radio Slave powraca do Prozak 2.0

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.

Pierwszy zagraniczny booking w 2017 oddajemy w ręce brytyjskiego wirtuoza muzyki elektronicznej! Już 27.01, po prawie 3 letniej przerwie, swojej drugiej wizyty w 2.0 doczeka się założyciel wytwórni Rekids (Official) – Radio Slave (Official).

Mimo, że Matt dzieli się swoją twórczością pod kilkoma pseudonimami (Mathew E, Rekid, Quiet Villave i Sea Devils) to właśnie wydawnictwa spod szyldu „Radio Slave” przyniosły mu największy rozgłos i pod tym aliasem udało mu się połączyć wszystkie swoje muzyczne podróże. Takie utwory jak „Bell Clap Dance”, „Screaming Hands” czy „Grindhouse”, które powstały już jakiś czas temu, w dalszym ciągu są grane przez najlepszych DJ'i na świece, a znaczący wpływ na rozpoznawalność artysty miały też remixy dla Kylie Minogue i New Order. O wszechstronnych talentach Radio Slave'a świadczy również jego wytwórnia Rekids. Na przestrzeni lat do współpracy udało mu się namówić m.in. takich artystów jak Nina Kravitz, Mr.G, Chris Liebing czy Speedy J – obecnie topowe i najbardziej rozchwytywane nazwiska sceny 4na4.

Jego set z 2013 roku nie dość, że zaskoczył wszystkich obecnych w 2.0, to na przestrzeni lat w dalszym ciągu uważamy go za jeden z ciekawszych i najlepszych DJ setów w prozakowych murach. Co tym razem zaprezentuje Matt Edwards? Przekonamy się 27.01!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK