Biletomat Muzyka klubowa Rave or not to Rave w. Westbam

Muzyka klubowa: Rave or not to Rave w. Westbam

Bilety na clubbing

Rave or not to Rave w. Westbam

termin

So, 27 stycznia 2018 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 sty 2018 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Westbam zagra w Prozaku!

Westbam/ DE
Discox
Meg

HARD times czyli zaczynamy na dobre 2018 rok! Na pierwszy, "importowy" rzut leci WESTBAM, który wystąpi w Prozaku 27 stycznia.


WESTBAM legendarny producent, świetny dj, twórca klasyków: "The roof is on fire", "Oldschool", "Agharta", "Hard Times", czy"Sunshine". Od 1992 roku pomysłodawca i organizator imprezy Mayday, do której jako Members Of Mayday stworzył wszystkie, kultowe hymny. To także On wraz z dj Motte odpowiada za kawał muzycznej historii berlińskiej Loveparade jako autor jej hymnów. 27 stycznia, w klubie Prozak 2.0 Westbam wystąpi ze swoim nowym i starym materiałem dokładając cegiełkę do cyklu "RAVE OR NOT TO RAVE" czyli historii muzyki elektronicznej!

DJ's:

Westbam/ DE
Discox
Meg

Michael Mayer uważa go za jednego z najlepszych dj's, bo kto mógłby równać się doświadczeniem i wiedzą muzyczną z djem, który gra od 1983 roku i który tworzył HISTORIĘ elektroniki. Starsi bywalcy imprez, pamiętający czasy berlińskiego Love Parade, czy pierwszych imprez Mayday z sentymentem słuchają jego produkcji, a jest w czym wybierać ...

Jego pierwsze produkcje ukazały się w 1987 r. nakładem wytwórni Low Spirit, założonej w 1986 r. wspólnie z bratem i przyjaciółmi. Był to etap w którym tworzył muzykę w stylu classic house, new beat. W 1991 roku roku odbyła się pierwsza impreza z cyklu Mayday, której był inicjatorem i twórcą hymnów do tego wydarzenia, które od 1993 r. były wydawane jako projekt – Members Of Mayday.
Największą sławę i rozgłos Westbamowi przyniósł rok 1996. Na rynku ukazał się jego nowy singiel "Terminator" oraz "Born to Bang". Oba utwory prezentowały zupełnie nowy rodzaj muzyki techno. Od 1997 roku Westbam wspólnie z Dr. Motte każdego roku wydawali single-hymny do Love Parade. "Sunshine" – hymn Love Porade ’97 dotarł do 5 pozycji zestawienia najlepiej sprzedających się singli w Niemczech.
Dużą popularność zyskał także jego solowy singiel "Hard Times", a płyta "We’ll Never Stop Living this Way" doczekała się kilku reedycji, uzupełnionych o kolejne przeboje wylansowane przez WestBama "Agharta" oraz "Beatbox Rocker".
1999 rok to kolejny projekt WestBama gdzie tworzył pod pseudonimem Mr. X wraz z raperem/DJ – Afrika Islam’a ( pod pseudonimem Mr. Y ). Longplay
o nazwie "New World Order", a zwłaszcza tytułowy kawałek, bazujący na beacie z "Blue Monday" grupy New Order zyskał dużą popularność w Europie.

Obecnie artysta ma już ponad 50 lat, ale dalej wie co to dobre brzmienie udawadniając to ostatnio swoim remixem numeru "Sato Sato" grupy DAF.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK