Biletomat Muzyka klubowa SPOR

Muzyka klubowa: SPOR

Bilety na clubbing

SPOR

termin

Pt, 23 października 2015 godz. 22:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 21 wrz 2015 10:40

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 22 paź 2015 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 23 paź 2015 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Spor wystąpi w Krakowie!

SPOR

DRUM & BASS WEEKENDER KRAKÓW 2015 - ZAMÓW BILET

 

23 X 2015
SPOR feat. MC Linguistics
Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków
Start: 22:00

24 X 2015
GOLDIE, ARTICIAL INTELLIGENCE, DOM & ROLAND
Fabryka, Zabłocie 23, Kraków
Start: 23:00

 

Jon Gooch, znany w świecie drum’n’bass jako Spor szybko urósł do rangi jednego z czołowych producentów międzynarodowej sceny drum’n’bass. Muzyka, którą kilka lat temu zaraził go przyjaciel szybko nakłoniła Jon’a do eksperymentowania z własnym brzmieniem, a inspiracjami były wówczas produkcje takich znakomitości gatunku jak Hive, Ram Trilogy czy Bad Company.

Otwarcie bram: 20:00, Start Koncertu: 22:00

 W owym czasie, Jon rozwijał i szlifował swoje umiejętności producenckie w kolaboracji z Codex’em jako duet Final Reckoning. Współpraca nie trwała jednak długo - odmienne ścieżki życiowe utrudniły na dłuższą metę obojgu dalszą wspólną pracę.

Od tego momentu Jon wkroczył na nową drogę pod aliasem Spor (wywodzący się z kombinacji jednego z pierwszych folderów z samplami, które zdobył, zatytułowanymi ‘Spore Tactics’).

W roku 2004 zadebiutował produkcją wydaną przez wytwórnię Damage Minds.

Debiut okazał się silnym bodźcem do cięższej pracy, doskonalenia swoich producenckich umiejętności.

Na swojej drodze napotkał Chrisa Renegede’a, co zaowocowało w niedługim czasie wydaniem kolejnych produkcji na jednym z bardziej prestiżowych wytwórni w historii drum’n’bass, Renegade Hardware oraz na siostrzanym labelu giganta - Barcode Recordings. W roku 2005 wypłynął na szerokie wody za sprawą remixu kultowego utworu Messiah (Konfilct).

Spor to w tej chwili jedna z najjaśniejszych gwiazd na scenie drum’n’bass. Jest ikoną, wizytówką młodej generacji producentów drum’n’bass. To niewątpliwie jedna z czołowych postaci międzynarodowej sceny, która w niedługim czasie okazała się czarnym koniem drum’n’bass.

Twórca takich hitów jak: Knock you down, Cyberpunk, Hydra, Ignitron, Molehill, Powder Money, remiksu Messiah (Konflikt) czy współtwórca Levitate. Bez dwóch zdań jest niedoścignionym w swoim talencie wyznacznikiem najnowszego trendu w brzmieniu drum’n’bass.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Spor

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK