Biletomat Muzyka klubowa SPOR

Muzyka klubowa: SPOR

Bilety na clubbing

SPOR

termin

Pt, 23 października 2015 godz. 22:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 21 wrz 2015 10:40

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 paź 2015 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 paź 2015 23:59

55 PLN

Wyprzedane 

📄Spor wystąpi w Krakowie!

SPOR

DRUM & BASS WEEKENDER KRAKÓW 2015 - ZAMÓW BILET

 

23 X 2015
SPOR feat. MC Linguistics
Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków
Start: 22:00

24 X 2015
GOLDIE, ARTICIAL INTELLIGENCE, DOM & ROLAND
Fabryka, Zabłocie 23, Kraków
Start: 23:00

 

Jon Gooch, znany w świecie drum’n’bass jako Spor szybko urósł do rangi jednego z czołowych producentów międzynarodowej sceny drum’n’bass. Muzyka, którą kilka lat temu zaraził go przyjaciel szybko nakłoniła Jon’a do eksperymentowania z własnym brzmieniem, a inspiracjami były wówczas produkcje takich znakomitości gatunku jak Hive, Ram Trilogy czy Bad Company.

Otwarcie bram: 20:00, Start Koncertu: 22:00

 W owym czasie, Jon rozwijał i szlifował swoje umiejętności producenckie w kolaboracji z Codex’em jako duet Final Reckoning. Współpraca nie trwała jednak długo - odmienne ścieżki życiowe utrudniły na dłuższą metę obojgu dalszą wspólną pracę.

Od tego momentu Jon wkroczył na nową drogę pod aliasem Spor (wywodzący się z kombinacji jednego z pierwszych folderów z samplami, które zdobył, zatytułowanymi ‘Spore Tactics’).

W roku 2004 zadebiutował produkcją wydaną przez wytwórnię Damage Minds.

Debiut okazał się silnym bodźcem do cięższej pracy, doskonalenia swoich producenckich umiejętności.

Na swojej drodze napotkał Chrisa Renegede’a, co zaowocowało w niedługim czasie wydaniem kolejnych produkcji na jednym z bardziej prestiżowych wytwórni w historii drum’n’bass, Renegade Hardware oraz na siostrzanym labelu giganta - Barcode Recordings. W roku 2005 wypłynął na szerokie wody za sprawą remixu kultowego utworu Messiah (Konfilct).

Spor to w tej chwili jedna z najjaśniejszych gwiazd na scenie drum’n’bass. Jest ikoną, wizytówką młodej generacji producentów drum’n’bass. To niewątpliwie jedna z czołowych postaci międzynarodowej sceny, która w niedługim czasie okazała się czarnym koniem drum’n’bass.

Twórca takich hitów jak: Knock you down, Cyberpunk, Hydra, Ignitron, Molehill, Powder Money, remiksu Messiah (Konflikt) czy współtwórca Levitate. Bez dwóch zdań jest niedoścignionym w swoim talencie wyznacznikiem najnowszego trendu w brzmieniu drum’n’bass.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Spor

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK