Biletomat Muzyka klubowa Poznań SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

Muzyka klubowa: SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

Bilety na clubbing

SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

termin

So, 25 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 25 cze 2016 18:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rusza SQ na Dziedzińcu!

Maya on vocal
Groove Cocktail
Creamer

Bóg słońca co dzień płynął przez niebo w swej świecącej łodzi. Nocą znikał w gorących, zaświatach, aby walczyć z władcą księżyca. W te wakacje powrócą w całej swej okazałości jako gospodarze SQ na Dziedzińcu!

Kultowe miejsce w Poznaniu – dziedziniec Zamku Cesarskiego – już od dziesięciu lat pod kuratelą SQ klub gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. Skąpane w świetle wyjątkowych wizualizacji oraz odziane w oryginalną scenografię, zamkowe mury miały okazję przeistaczać się w piracką wyspę pod banderą Piratas Locos czy gorącą miejską dżunglę w czasie cyklu Jungle Fever.

Dje i instrumentaliści dziedzińcowych imprez niestrudzenie władają dźwiękiem, Vje rządzą światłem, a scenografowie opiekują się ziemią. W tym roku poddadzą się naczelnym bóstwom nieba. Bóg słońca to synonim wakacji, odpoczynku, dobrej zabawy, ciepła miejskich murów i czasu spędzanego z przyjaciółmi. Bóg nocy – ukojenie orzeźwiających drinków, pozytywna energia i spontaniczność wakacyjnego miasta. Energia zmagazynowana w ciągu dnia w konfrontacji z oddziaływaniem księżyca, wydostanie się na dziedzińcowym parkiecie z podwójną siłą!

Czciciele boga słońca, wyznawcy króla księżyca! Pamiętajcie, będą oni odbywać swoją podróż co weekend i przybiorą różne postaci. Zawsze jednak odnosząc zwycięstwo nad siłami rutyny i zniechęcenia. Pierwsze starcie już 25 czerwca!

UWAGA!
W razie złej pogody impreza przeniesiona do klubu SQ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK