Biletomat Muzyka klubowa SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

Muzyka klubowa: SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

Bilety na clubbing

SQ na Dziedzińcu 2016 pres. Sun vs Moon – GRANDE OPENING!

termin

So, 25 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 25 cze 2016 18:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Rusza SQ na Dziedzińcu!

Maya on vocal
Groove Cocktail
Creamer

Bóg słońca co dzień płynął przez niebo w swej świecącej łodzi. Nocą znikał w gorących, zaświatach, aby walczyć z władcą księżyca. W te wakacje powrócą w całej swej okazałości jako gospodarze SQ na Dziedzińcu!

Kultowe miejsce w Poznaniu – dziedziniec Zamku Cesarskiego – już od dziesięciu lat pod kuratelą SQ klub gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. Skąpane w świetle wyjątkowych wizualizacji oraz odziane w oryginalną scenografię, zamkowe mury miały okazję przeistaczać się w piracką wyspę pod banderą Piratas Locos czy gorącą miejską dżunglę w czasie cyklu Jungle Fever.

Dje i instrumentaliści dziedzińcowych imprez niestrudzenie władają dźwiękiem, Vje rządzą światłem, a scenografowie opiekują się ziemią. W tym roku poddadzą się naczelnym bóstwom nieba. Bóg słońca to synonim wakacji, odpoczynku, dobrej zabawy, ciepła miejskich murów i czasu spędzanego z przyjaciółmi. Bóg nocy – ukojenie orzeźwiających drinków, pozytywna energia i spontaniczność wakacyjnego miasta. Energia zmagazynowana w ciągu dnia w konfrontacji z oddziaływaniem księżyca, wydostanie się na dziedzińcowym parkiecie z podwójną siłą!

Czciciele boga słońca, wyznawcy króla księżyca! Pamiętajcie, będą oni odbywać swoją podróż co weekend i przybiorą różne postaci. Zawsze jednak odnosząc zwycięstwo nad siłami rutyny i zniechęcenia. Pierwsze starcie już 25 czerwca!

UWAGA!
W razie złej pogody impreza przeniesiona do klubu SQ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK