Biletomat Muzyka klubowa SQ na Dziedzińcu! pres. Jungle Fever w. NOVIKA&Mr Lex x Glasse

Muzyka klubowa: SQ na Dziedzińcu! pres. Jungle Fever w. NOVIKA&Mr Lex x Glasse

Bilety na clubbing

SQ na Dziedzińcu! pres. Jungle Fever w. NOVIKA&Mr Lex x Glasse

termin

So, 08 sierpnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 08 sie 2015 17:00

20 PLN

Wyprzedane







 

📄SQ na Dziedzińcu

Novika & Mr Lex
Glasse
Creamer

W sobotę poznański Dziedziniec Zamkowy będzie rozgrzany do czerwoności! A to za sprawą mocnej warszawskiej reprezentacji, która opanuje "SQ na Dziedzińcu"! 

Novika& Mr Lex - członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce. Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”). Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remixami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. Najnowsza płyta „Heart Times” wydana w kwietniu 2013 roku zebrała bardzo pozytywne recenzje jako najdojrzalsza w dorobku artystki. Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). 

Obok wspomnianego duetu wystąpi legenda polskiej sceny klubowej – GLASSE! Doskonale znany poznańskiej publiczności z regularnych występów w SQ oraz na cyklu “SQ na Dziedzincu” (Glasse grywa na dziedzinie od samego początku czyli od ponad 10 lat!). Support zapewni Creamer. 

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK