Biletomat Muzyka klubowa Sopot Synth On Part II

Muzyka klubowa: Synth On Part II

Bilety na clubbing

Synth On Part II

termin

So, 28 kwietnia 2018 godz. 19:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
So, 28 kwi 2018 16:00

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Synth On! wraca do Sfinks700!

NIGHTRUN87
FAVORIT89
80tribe

Synth On! wraca do Sfinks700!

Event poświęcony nurtowi Synthwave i kultowi lat 80tych, na którym będzie można zobaczyć kilku czołowych polskich reprezentantów tego gatunku muzycznego. 28 kwietnia usłyszycie brzmienia syntezatorów z dawnych lat pomieszane ze współczesnym vibe’em. Jeśli lubicie kitsch, kasety VHS i soundtracki z filmów klasy B - ten wieczór jest dla Was!

NIGHTRUN87 - (Neo 80’s / Synthwave/ Synthpop) to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.

Na dzień dzisiejszy NIGHTRUN87 ma na swoim koncie 4 studyjne albumy: NIGHTRUN (LP 2015) wydany przez amerykańską wytwórnię muzyczną Future City Records, STARSHIPS (LP 2016), VIDEO GIRL (EP 2016) i najnowszy THE DESTROYERS ARE COMING (LP 2018) wypromowane przez samego artystę. Albumy są dostępne w fizycznej i cyfrowej wersji na Bandcamp, iTunes, Spotify, Amazon.

NIGHTRUN87 był nominowany do nagrody “Nowa Twarz” i został zwycięzcą nagrody “Video” za najlepszy teledysk Trójmiejski w plebiscycie DOKI 2016 organizowane w klubie B90 w Gdańsku.

5 czerwca 2017 NewRetroWave (USA) umieścił utwór “The Workout” na swojej oficjalnej stronie Facebook.

W 2017 roku NIGHTRUN87 miał okazję supportować muzyków tj.: Drab Majesty, Perturbator czy Agressiva 69.

Bandcamp: https://nightrun87.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/nightrun87
Facebook: https://web.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/

FAVORIT89 - (Retro Electro / Dark Synth)

Połączenie soczystych brzmień syntezatorów ery retro z nowoczesnym zacięciem i szczyptą metalowej energii.

FAVORIT89 grał w 2017 roku support przed Perturbatorem. Jego singiel Years ukazał się na popularnym kanale New Retro Wave.

W grudniu 2017 ukazała się debiutancki album FAVORIT89 - "The Beginning" wydany na dwóch nośnikach: ilustrowany digipack oraz kaseta magnetofonowa.

Soundcloud: https://soundcloud.com/favorit89/
Bandcamp: www.favorit89.bandcamp.com/
Facebook: www.facebook.com/favorit89
Instagram: www.instagram.com/favorit89synthwave/
Youtube: www.youtube.com/channel/UCNES9NMi6LiDUARIl1EPrng

80tribe jest muzycznym projektem syntezatorowym założonym w Polsce około roku 2012, inspirowanym dźwiękami retro syntezatorów analogowych, filmami z lat 80 i 90 (głównie filmami akcji i sci-fi), retro grami komputerowymi oraz innymi aspektami kultury lat 80.
W swojej muzyce 80tribe przywraca dawne wspomnienia do życia i z użyciem współczesnych technik produkcji muzycznej przetwarza je w coś o nazwie "futuretro". Do tej pory pod szyldem 80tribe ukazały się trzy płyty EP: "Science and fiction", "Detectives, bad guys & fast cars" oraz wydana niedawno płyta "Futuretro". W 2017 roku 80tribe podjął współpracę z RetroSynth Records, czyli niezależną wytwórnią spod znaku synthwave, prowadzoną przez Scotta Forte. W tym roku jeden z utworów 80tribe znalazł się na kanale

NewRetroWave na portalu Youtube.

https://www.youtube.com/user/80tribe
https://soundcloud.com/80tribe
https://twitter.com/80tribe
https://web.facebook.com/80tribe

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK