Biletomat Muzyka klubowa TFR.IMPORT #4 invites ANTONIO DE ANGELIS // NON REVERSIBLE

Muzyka klubowa: TFR.IMPORT #4 invites ANTONIO DE ANGELIS // NON REVERSIBLE

Bilety na clubbing

TFR.IMPORT #4 invites ANTONIO DE ANGELIS // NON REVERSIBLE

termin

Pt, 29 listopada 2019 godz. 23:00

miejsce

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

organizator

Transformator

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 21 lis 2019 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 25 lis 2019 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 28 lis 2019 23:59

35 PLN

Wyprzedane 

📄TFR.import po raz czwarty!

Antonio De Angelis, Juerga, kEczuP, Thomas Palec, Non Reversible, Paweł Chałupa, Dave Haco, Michał Macewicz, Michał Łoboda

 

Nadchodzi nasze czwarte spotkanie z najlepszymi jakościowo dj’ami, których od początku starannie selekcjonujemy specjalnie dla Was. Od początku naszą ideą było focusowanie się na artystach z prawdziwego zdarzenia, którzy swój status zyskali dzięki pasji, talentowi i miłości do muzyki. Nie idziemy na łatwiznę, nie szukamy wyhypowanych gwiazdeczek – takich postaci nie potrzebujemy w Transformatorze. Po kilkutygodniowych naradach zdecydowaliśmy się zaprosić dwie wyjątkowe osobistości.

Pierwszą z nich jest Antonio de Angelis – wybitny dj i producent z Włoch, na stałe mieszkający w Londynie. Jego utwory wybrzmiewały w Transformatorowych murach bardzo często – pora aby sam mistrz dokonał u Nas dzieła. W swoich setach zawsze dąży do perfekcji, w niebywały sposób przenosi na dancefloor pasje, adrenalinę, marzenia i emocje.

Kolejne zaproszenie otrzymał stacjonujący w Berlinie Non Reversible – to kwestia czasu, kiedy jego kariera nabierze światowego rozpędu, tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że zaprezentuje się niebawem w naszej świątyni. Bezkompromisowe techno w najlepszej postaci – to będzie wspaniały sprawdzian dla Transformatorowych fundamentów.
Skład dopełni Juerga – szef agencji Urbanum, wspaniały selekcjoner, którego closing w Sali Gotyckiej po Oscarze Mulero przeszedł do historii jako jeden z najlepszych. Z Poznania przyjedzie Thomas Palec – rezydent kultowej Tamy, który szykuje dla nas potężną techniczną ucztę. Całość dopełnią najlepsi lokalni muszkieterowie, zaś soundsystem sygnowany marką SLAP gwarantuje emocje na najwyższym poziomie.

BOWL stage:

✚ Antonio De Angelis (Children of Tomorrow / Dynamic Reflection)
✚ Juerga (Urbanum)
✚ kEczuP (Heartbeats / Transformator)
✚ Thomas Palec (Tama)

OSTRA stage powered by Vøodøo:

✚ Non Reversible (Bipolar Disorder / EarToGround)
✚ Paweł Chałupa (Vøodøo)
✚ Dave Haco (Vøodøo)
✚ Michał Macewicz (SLAP / Ciało)
✚ Michał Łoboda

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na wydarzenia w klubie Transformator

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK