Biletomat Muzyka klubowa Tinlicker "In Another Lifetime" tour @Wrocław

Muzyka klubowa: Tinlicker "In Another Lifetime" tour @Wrocław

Bilety na clubbing

Tinlicker "In Another Lifetime" tour @Wrocław

termin

Pt, 13 maja 2022 godz. 23:00

miejsce

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

organizator

PBN Polska

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 11 maj 2022 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Czw, 12 maj 2022 23:59

60 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pt, 13 maj 2022 20:00

70 PLN

Wyprzedane


 

📄Kup bilet na Tinlicker 13.05.2022 we Wrocławiu!

Tinlicker


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Za oknem hula wiatr. Mróz też nie daje o sobie zapomnieć. Pierwszy raz od dawna mieliśmy jednak białe święta i pomimo czasem nieszczególnie wesołych wieści dochodzących do nas ze świata polityki staramy się traktować to jako dobry zwiastun rozpoczętego właśnie 2022 roku.

Po fantastycznym odbiorze pierwszej odsłony cyklu Anjunadeep, podczas której we Wrocławskim Transformatorze zagrali dla Was m.in. Gardenstate, śpieszymy z kolejną dobrą nowiną. Już 13.05.2022  nasze polskie ziemie odwiedzi duet będący jednym z filarów holenderskiej muzyki tanecznej. Ich produkcje niosą ze sobą nowatorskie brzmienia, które jednocześnie mają głęboki wpływ na muzyczną wrażliwość odbiorcy. Nie zapominają przy tym o dynamice, której wymaga parkiet. Swoją przygodę z elektroniką zaczęli w 2013 roku i już wówczas nie byli oni nowicjuszami. Micha Heyboer osiągnął artyzm muzyczny jako członek światowej sławy grupy drum’n’bassowej Black Sun Empire, natomiast Jordi van Achthoven szlifował swój kunszt jako producent, autor tekstów i redaktor muzyczny wielu znanych artystów. Odkąd rozpoczęli współpracę bardzo szybko stali się w świecie muzyki elektronicznej powszechnie rozpoznawalną marką wydając albumy i EP-ki dla takich wydawnictw jak Anjunadeep, mau5trap i Armada.

Utwór „Because You Move Me” czy taneczne hymny „Lost” i „Less Than A Minute” Jordiego i Michy zebrały milinony wyświetleń.. Ich przeróbki Roberta Milesa, deadmau5, Jamesa Zabieli i kultowego „Need To Feel Loved” przy współpracy z Benem Böhmerem, Lane 8 i Helsloot stały się nieodzownymi składnikami wielu znanych setów DJ-skich. Tym razem przyjeżdżają promować swoje najnowsze wydawnictwo: “In Another Lifetime”.

Z wielką przyjemnością chcieliśmy zaprosić Was na drugą część muzycznej podróży z Anjunadeep, na której gwiazdą wieczoru będzie grupa Tinlicker!

Support: soon

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie