Biletomat Muzyka klubowa Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

Muzyka klubowa: Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

Bilety na clubbing

Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

termin

So, 23 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Szczeciński Loft Kultury
Kolumba 4, 70-035 Szczecin

organizator

BM TECH

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 23 kwi 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Artyści kultowego Tresora w Szczecinie

* Pacou (Tresor Records)
* Dj T.A.G. - Tresor / Berlin (Tresor.Berlin)
* Kaotik (Playground / Elite Records (Mexico))
* Tralien (A.T.O.M.)
* 2fast4you (Neuroshocked)
* Droptech (Neuroshocked)

Psytrance Stage:

* Zoe (S.C.C, Dzikuska OA)
* Trip (Egodrop, Dzikuska OA)
* Maruder (Fembot)
* Wyrx (Egodrop)
* Drop'psy (Dzikuska OA)
* Konrad Kacak (Szczecin)

Klub Tresor.Berlin (OFFICIAL) bez wątpienia miał bardzo duży wkład w rozwój i promowanie muzyki techno. Od marca 2016 roku legendarny już klub będzie świętować swoje 25 urodziny.

Klub TRESOR jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. TRESOR stał się symbolem muzyki techno niedługo po jego otwarciu - uchwycił on energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat '90.

Początkowo domem dla TRESOR'a był opustoszały budynek, który w przeszłości służył jako magazyn. Założyciele klubu poczuli moc drzemiącą w masywnych, stalowych konstrukcjach i w gołych betonowych ścianach - miejsce w prost idealne dla muzyki techno. Oficjalne otwarcie TRESOR’a odbyło się w marcu 1991 roku. 7 miesięcy później narodziła się wytwórnia TRESOR Records. Początkowo imprezy przeplatały się z ciągłym remontem budynku, tak, aby przystosować go w pełni do zgodnych z prawem przepisów, żeby TRESOR uzyskał status klubu.

W 1995 roku TRESOR stał się miejscem odwiedzin "nowej generacji" dj'ów oraz klubowiczów. W każdą środę, piątek i sobotę stawał się on częścią kulturotwórczą miasta Berlina. Wśród odwiedzających coraz częściej byli ludzie spoza Niemiec, którzy traktowali klub jako mekkę muzyki techno. W 2005 roku drzwi TRESOR'a zamknęły się, by dwa lata później wraz ze znalezieniem nowego obiektu, kontynuować ideę undergroundowych imprez.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

23 kwietnia 2016 roku TRESOR świętować będzie swoje 25 urodziny w Szczecinie podczas oficjalnej trasy zaplanowanej w największych polskich miastach.

Podczas wydarzenia w Szczecinie usłyszycie dwóch rezydentów berlińskiego klubu.

Pacou znany przede wszystkim ze swoich żywych i pulsujących występów, zrzeszony z TRESOR Rec. od 1997 roku, kiedy to wydał swój pierwszy album dla tejże wytwórni „Symbolic Language” (TRESOR Rec.). Następnie zaczął pracować w klubie TRESOR jako DJ-rezydent oraz współorganizator imprez „Headguarters”. Obok niego wystąpi również rezydent legendarnego klubu TRESOR - T.A.G. oraz polscy artyści.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK