Biletomat Muzyka klubowa Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

Muzyka klubowa: Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

Bilety na clubbing

Tresor 25 Years w/ Pacou & TAG

termin

So, 23 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Szczeciński Loft Kultury
Kolumba 4, 70-035 Szczecin

organizator

BM TECH

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 23 kwi 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Artyści kultowego Tresora w Szczecinie

* Pacou (Tresor Records)
* Dj T.A.G. - Tresor / Berlin (Tresor.Berlin)
* Kaotik (Playground / Elite Records (Mexico))
* Tralien (A.T.O.M.)
* 2fast4you (Neuroshocked)
* Droptech (Neuroshocked)

Psytrance Stage:

* Zoe (S.C.C, Dzikuska OA)
* Trip (Egodrop, Dzikuska OA)
* Maruder (Fembot)
* Wyrx (Egodrop)
* Drop'psy (Dzikuska OA)
* Konrad Kacak (Szczecin)

Klub Tresor.Berlin (OFFICIAL) bez wątpienia miał bardzo duży wkład w rozwój i promowanie muzyki techno. Od marca 2016 roku legendarny już klub będzie świętować swoje 25 urodziny.

Klub TRESOR jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. TRESOR stał się symbolem muzyki techno niedługo po jego otwarciu - uchwycił on energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat '90.

Początkowo domem dla TRESOR'a był opustoszały budynek, który w przeszłości służył jako magazyn. Założyciele klubu poczuli moc drzemiącą w masywnych, stalowych konstrukcjach i w gołych betonowych ścianach - miejsce w prost idealne dla muzyki techno. Oficjalne otwarcie TRESOR’a odbyło się w marcu 1991 roku. 7 miesięcy później narodziła się wytwórnia TRESOR Records. Początkowo imprezy przeplatały się z ciągłym remontem budynku, tak, aby przystosować go w pełni do zgodnych z prawem przepisów, żeby TRESOR uzyskał status klubu.

W 1995 roku TRESOR stał się miejscem odwiedzin "nowej generacji" dj'ów oraz klubowiczów. W każdą środę, piątek i sobotę stawał się on częścią kulturotwórczą miasta Berlina. Wśród odwiedzających coraz częściej byli ludzie spoza Niemiec, którzy traktowali klub jako mekkę muzyki techno. W 2005 roku drzwi TRESOR'a zamknęły się, by dwa lata później wraz ze znalezieniem nowego obiektu, kontynuować ideę undergroundowych imprez.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

23 kwietnia 2016 roku TRESOR świętować będzie swoje 25 urodziny w Szczecinie podczas oficjalnej trasy zaplanowanej w największych polskich miastach.

Podczas wydarzenia w Szczecinie usłyszycie dwóch rezydentów berlińskiego klubu.

Pacou znany przede wszystkim ze swoich żywych i pulsujących występów, zrzeszony z TRESOR Rec. od 1997 roku, kiedy to wydał swój pierwszy album dla tejże wytwórni „Symbolic Language” (TRESOR Rec.). Następnie zaczął pracować w klubie TRESOR jako DJ-rezydent oraz współorganizator imprez „Headguarters”. Obok niego wystąpi również rezydent legendarnego klubu TRESOR - T.A.G. oraz polscy artyści.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK