Biletomat Muzyka klubowa Tube & Berger @ Bank Club

Muzyka klubowa: Tube & Berger @ Bank Club

Bilety na clubbing

Tube & Berger @ Bank Club

termin

Pt, 18 lutego 2022 godz. 22:00

miejsce

Bank Club
ul. Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa

organizator

BAM

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 lut 2022 22:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Tube&Berger w Bank Club!

Tube & Berger, Mike Konstanty, AN_KA, Marcin Cudny, Unknown Poets, Owocowicz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Tube & Berger to niemiecki duet w skład którego wchodzą Arndt Roerig i Marko Vidovic. Rozpoczęli swoją muzyczną karierę ponad dekadę temu. Jako producenci muzyki house i remikserzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi produkcjami. Najbardziej godnym uwagi utworem jest „Imprint of Pleasure”, przejmujący hymn parkietowy, który został 9 najlepiej sprzedającym się utworem wszech czasów Beatport. Osiągnął aż 40 milionów odtworzeń na Spotify i od wielu lat dostarcza ścieżkę dźwiękową na festiwale i parkiety taneczne.

W 2018 roku utwór Tube & Berger i Junior Jack „E Samba 2018” był przez sześć tygodni numerem jeden na liście Beatport House. W 2019 roku remiks Tube & Berger dla Samima – „Heater” stał się światowym przebojem i natychmiast wszedł na pierwsze miejsce głównej liście Beatport.

Wraz z przyjaciółką DJ Juliet Sikorą duet prowadzi wytwórnie Kittball Records i ZEHN Records. Na Kittball, Tube & Berger wydali debiutancki album studyjny „Introlution” w 2012 roku. Ich drugi album „WE ARE ALL STARS” ukazał się w maju 2017 roku.

Tube & Berger w występach na żywo to sprawdzeni zawodnicy wagi ciężkiej z Ibizy, gdzie często występują na ANTS w Ushuaia i Hï Ibiza. Zagrali też na Tomorrowland, Loveweek Festival, Eastport Festival, Claptone's Masquerade oraz koncerty w ADE, w tym „All Gone Pete Tong” i Toolroom.

Na imprezie zagrają również Mike Konstanty, AN_KA, Marcin Cudny, Unknown Poets i Owocowicz

Partnerzy: Biletomat, Muno, Rytmy, Tango, RMF Maxxx, Mówią Na Mieście, Ftb.pl

Start: 22:00
Koniec: 06:00

Zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=pHur1rgleoE

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie