Biletomat Muzyka klubowa Welcome. #10 pres. MATTHIAS TANZMANN (Circoloco)

Muzyka klubowa: Welcome.  #10 pres. MATTHIAS TANZMANN (Circoloco)

Bilety na clubbing

Welcome. #10 pres. MATTHIAS TANZMANN (Circoloco)

termin

Pt, 08 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 14 mar 2016 22:32

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 20:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Matthias Tanzmann gwiazdą kolejnej odsłony Welcome.

Matthias Tanzmann (Circoloco / Moon Harbour)
Tobias Manou
Conradq & Juniore

Tańcz człowieku! Przekrocz wrota szalonego cyrku. Witamy cię na najlepszej imprezie tej wiosny.
Tłumaczenie: Tanz Mann! WELCOME. to Circo Loco!

Z okazji jubileuszowej 10 edycji cyklu Welcome, który gościł takie znakomitości muzyczne jak m. in. Tiga, Ame, David August, Blondish czy Catz n Dogz, już 8 kwietnia zagra prawdziwy wirtuoz dynamicznych setów – Matthias Tanzmann. Na palcach jednej ręki można policzyć artystów tak idealnie wpisujących się w stylistykę deep i tech house’u.

Sety Tanzmanna rozpoznawalne są po pierwszej nucie. Pompująca energia i wdzierające się do płuc uderzenie basu sprawiają, że zejście z parkietu po prostu się nie opłaca. Przeciągany groove powoduje ponadprzeciętną ruchliwość kończyn, a tempo mobilizuje do cyrkowych akrobacji.

Producent, DJ i właściciel wytwórni pochodzący z Lipska, rezydent słynnego teamu Circo Loco w DC10 na Ibizie obecny jest na scenie od połowy lat 90-tych i w tym czasie zdążył zdefiniować i przedefiniować kilka muzycznych gatunków. Ma własną tożsamość, co potwierdzają EP-ki takie jak Bulldozer, Chano czy Tilt oraz debiutancki album z 2008 roku Restless. Długoletni wielki popyt na jego remiksy dał tak zróżnicowane produkcje jak Booka Shade, Moby czy Josh Wink.

Przez lata miksował też bardzo prominentne serie jak Fabric, Circo Loco i wiele innych. Zasięg, wrażliwość i konsekwencja jego wytwórni Moon Harbour to świadectwo niezwykłego oddania Tanzmanna muzyce elektronicznej. Label wypuścił mnóstwo EP-ek, longplayów i kompilacji, odkrył wiele młodych talentów, eksplorując jednocześnie istniejący rynek.

Grający w najlepszych klubach i na największych festiwalach na świecie takich jak Love Family Park czy Timewarp, Tanzmann pielęgnuje również rezydenturę Circoloco w DC-10 – najbardziej kultowej imprezy z tanecznym house&techno na świecie. Cykl stał się jedną z najbardziej pożądanych atrakcji Ibizy, nieodpartej dla wszystkich wyznawców clubbingu w czystej postaci. Line-upy są przesycone gwiazdami z najwyższej półki, poza Tanzmannem rezydentami są również zacni Martinez Brothers, Jamie Jones czy Seth Troxler.

Tanzmann rzadko bywa w Poslce, dlatego to pewne, że cyrkowe szaleństwo udzieli się w SQ z podwójną zjawiskowością. Połykaczu ognia, kobieto gumo, treserze dzikich bestii – bez względu na profesję jesteś mile widziany, welcome! Ale przede wszystkim tańcz człowieku, Tanz Mann!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!