Biletomat Muzyka klubowa Sopot ZAMILSKA

Muzyka klubowa: ZAMILSKA

Bilety na clubbing

ZAMILSKA

termin

So, 07 Maj 2016 godz. 19:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 11 mar 2016 10:26

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 07 maj 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Zamilska na żywo w Sfinks700

ZAMILSKA

Muzyka ZAMILSKIEJ rozpoznawalna jest poprzez ciężkie, rytmiczne, wypełnione basem brzmienia. Pierwsze skojarzenie: techno. Jednak jej muzyka wybiega poza definicje tego gatunku i niełatwo jązaszufladkować. Oscyluje pomiędzy elektroniką, world music a noisem. Na scenie ZAMILSKA emanuje energią, a każdy koncert to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzająca publiczność w taneczny trans. Nowe wydawnictwo, Undone, czerpie inspiracje z różnorodnych źródeł: od surowych brzmień z rodzimegoŚląska precyzyjnie przeplecionych plemiennymi śpiewami oraz orientalnymi dźwiękami poprzez mechaniczne odgłosy aż po industrialny brud.

Debiutancki album Untune z 2014 umożliwiłZamilskiej zainstnienie na rynku muzycznym nie tylko w Polsce, ale też za granicą, a także występy w całej Europie.

ZAMILSKA zadebiutowała utworami Quarrel i Duel 35 (który rozbrzmiał nawet podczas pokazu domu mody Dior w Tokyo). Miała również okazję pracować nad projektami muzycznymi (remixy) oraz modowymi. Stworzyła oprawęmuzyczną do pokazu mody „Hold the Rivers” projektanta Michała Szulca. Na swoim koncie producentka ma kolaboracje z Marią Peszek, dla której wykonała remix utworu „Sorry Polsko” oraz jego wspólne wykonanie podczas cyklu Męskie Granie. Na zaproszenie radiowej Czwórki narodziła się kolaboracja z polskim raperem Quebonafide. Artyści wspólnie nagrali utwór pod tytułem „Święty Spokój” w ramach cyklu Żywy Gig.

www.zamilskaofficial.bandcamp.com

https://www.facebook.com/zamilska

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.