Biletomat Pop / Rock A Place To Bury Strangers

Pop / Rock: A Place To Bury Strangers

Bilety na Pop / Rock

A Place To Bury Strangers

termin

Pt, 11 marca 2022 godz. 19:00

miejsce

Pogłos
Burakowska 12, 00-001 Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


 

📄A Place To Bury Strangers w Polsce!

A Place To Bury Strangers


Kultowy zespół dowodzony przez Olivera Ackermanna powraca. 11 marca A Place To Bury Strangers wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Pogłos!

„Najgłośniejszy zespół w Nowym Yorku” od 2003 roku wyrobił sobie markę jednego z najbardziej intensywnych koncertowo grup, o czym mogła się wielokrotnie przekonać także polska publiczność. Rok 2021 przynosi nowy skład APTBS. Do Olivera Ackermanna w studio i na scenie dołączyli Sandra i John Fedowitz, znani z Ceremony East Coast i jak twierdzi sam założyciel jest to dźwiękowo najbardziej apokaliptyczna wersja jego zespołu.

W czasie pandemii Oliver Ackermann nie próżnował. Oprócz budowania nowego składu zbierał pieniądze dla potrzebujących, utworzył wytwórnię Dedstrange, projektował syntezatory dla swojej słynącej z efektów gitarowych marki Death By Audio oraz stworzył nową EPkę A Place To Bury Strangers. Wydany 20 kwietnia singiel „End Of The Night” zapowiada wydawnictwo „Hologram”, które ukaże się 16 lipca.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK