Biletomat Pop / Rock Ania Dąbrowska

Pop / Rock: Ania Dąbrowska

Bilety na Pop / Rock

Ania Dąbrowska

termin

Śr, 03 kwietnia 2019 godz. 19:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 mar 2019 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 03 kwi 2019 15:00

86 PLN

Wyprzedane 

📄Ania Dąbrowska w warszawskiej Stodole!

Ania Dąbrowska

18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

Po ogromnym sukcesie w pełni wyprzedanych, zeszłorocznych koncertów Ania Dąbrowska powraca do Stodoły. Artystka wystąpi na deskach klubu już 3 kwietnia. Bilety dostępne w sprzedaży!

Gość specjalny: Robert Cichy

Ania Dąbrowska, artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Na swoim koncie ma ponad 500 000 sprzedanych płyt. Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych.

„Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić” – tak o swoim najnowszym singlu opowiada Ania Dąbrowska. „Serce nie sługa” to piosenka promująca najnowszy film Filipa Zylbera o tym samym tytule. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczu. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej chwyta za serce od pierwszych dźwięków.

Robert Cichy - gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów.
Od 2004 r. stale współpracuje z Anią Dąbrowską.
Na swoim koncie ma także współpracę z Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak i Michałem Urbaniakiem.
Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, był producentem płyt Marceliny, nagrywał dla Julii Pietruchy.
Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz'a, N.E.R.D.'a czy Jamiroquai'a).
Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych Festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

ZAPRASZAMY!

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl