Biletomat Pop / Rock Cigarettes After Sex - Wrocław

Pop / Rock: Cigarettes After Sex - Wrocław

Bilety na Pop / Rock

Cigarettes After Sex - Wrocław

termin

Wt, 04 czerwca 2019 godz. 20:00

miejsce

Centrum Koncertowe A2
ul. Góralska 5, Wrocław

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 03 cze 2019 23:59

99 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 04 cze 2019 09:35

120 PLN

Wyprzedane 

📄Cigarettes After Sex: 4.06.2019 Wrocław, A2

Cigarettes After Sex

Wejście - 19:00
Start koncertu - 20:00

Cigarettes After Sex, zespół uwielbiany w naszym kraju powraca aż na 3 koncerty! 4 czerwca muzycy wystąpią we Wrocławiu, 5 czerwca w Warszawie, a swoją mini-trasę po Polsce zakończą 6 czerwca w Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Na koncertach zespołu panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały. Najpierw ukazały się dwa, cieszące się wielką popularnością single – „Nothing Gonna Hurt You Baby” oraz „Affection”, a w 2017 zespół wydał swój pierwszy, długogrający album.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD! Cigarettes After Sex!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK