Biletomat Bilety Kolekcjonerskie De Staat

Pop / Rock: De Staat

Bilety na Pop / Rock

De Staat

termin

Pon, 21 Październik 2019 godz. 18:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

Galeria (powiększ)

 

📄De Staat w Hybrydach!

De Staat, Shht


Wejście: 18:00

„Wiem, że naszej muzyki nie da się w żaden sposób sklasyfikować’’ śmieje się wokalista, tekściarz i gitarzysta De Staat, Torre Florim.

„Nie chcesz wiedzieć ile razy słyszeliśmy od branży: ‚Nie wiemy do jakiej szuflady Was włożyć’- przykro mi, ale nic z tym nie zrobimy - dla mnie to jest dokładnie to, co powinniśmy robić…"

De Staat to zespół rockowy, który jest wybuchową mieszanką różnych gatunków. Różnorodność wpisuje się w DNA zespołu od samego początku jego istnienia.

Singiel „KITTY KITTY” nie mógł być lepszym zwiastunem nadchodzącego albumu. To nie tylko prawie siedmiominutowy basowy kawałek, ale przede wszystkim utwór poruszający problemy, które pojawiają się obecnie na międzynarodowej scenie politycznej. „Piosenka jest bardzo mocno osadzona w czasie, kiedy nadszedł Trump”, tłumaczy Torre. „To składanka słów i zdań, które przyszły mi do głowy podczas tej kampanii- mówi o kreacji różnych grup w społeczeństwie i o tym jak każda z nich żyje w swojej bańce”.

Kontynuacją „KITTY KITTY” jest nowy singiel „I’m Out Of Your Mind”. To jeden z najgłośniejszych kawałków w historii zespołu.

Przez swoją własną markę rockową coraz więcej ludzi dostrzegło ich przez ostatnie lata, co doprowadziło De Staat m.in do supportowania takich artystów jak The Rolling Stones w Amsterdamie czy Muse w całej Europie na trasie Drones 2016.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.