Biletomat Pop / Rock Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

Pop / Rock: Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

Bilety na Pop / Rock

Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

termin

Pon, 02 grudnia 2019 godz. 20:00

miejsce

Aula UAM
Wieniawskiego 1, Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pon, 02 gru 2019 17:00

110 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pon, 02 gru 2019 17:00

138 PLN

Wyprzedane 

📄Dżem akustycznie w Poznaniu!

Dżem

 

Tradycyjnie w Poznaniu w grudniu zagra legenda polskiego bluesa zespół DŻEM.
Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncercie na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victoii. Zapraszamy serdecznie na koncert 2 grudnia na godz. 20.00 do Auli UAM. Będzie to wyjątkowy koncert – Dżem akustycznie. Na tym koncercie po prostu trzeba być, bo każdy kolejny jubileusz jest bardziej imponujący i domaga się bardziej imponujących obchodów.

Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na prawie wszystkich festiwalach w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC, a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica. Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upływa, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na własne utwory.

"DŻEM to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego BLUESA.”

Bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Obecny skład DŻEMU to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borzucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncertach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK