Biletomat Pop / Rock Jeremy Zucker | Warszawa

Pop / Rock: Jeremy Zucker | Warszawa

Bilety na Pop / Rock

Jeremy Zucker | Warszawa

termin

Śr, 30 marca 2022 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


 

📄Jeremy Zucker na koncercie w Warszawie!

Jeremy Zucker


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

"UWAGA:
Ryzyko narażenia na wirus COVID-19 występuje w każdym miejscu, w którym gromadzą się ludzie. COVID-19 to niezwykle zaraźliwa choroba, która może doprowadzić do poważnej choroby, a nawet śmierci. Uczestnicząc w wydarzeniu przyjmujesz na siebie niebezpieczeństwo wynikające lub związane w jakikolwiek sposób z ryzykiem zarażenia się chorobą zakaźną, wirusem COVID-19 lub jakąkolwiek inną bakterią, wirusem lub innym patogenem mogącym powodować choroby zakaźne.
Uczestnicząc w wydarzeniu akceptujesz to ryzyko oraz niezależnie od tego, czy zarażenie ma miejsce przed, w trakcie lub bezpośrednio po koncercie zrzekasz się wszelkich oraz potencjalnych roszczeń wobec Artysty, przedstawicieli Artysty, organizatorów wydarzenia oraz wszelkim firmom powiązanym z Artystą, przedstawicielami Artysty i organizatorami wydarzenia."

Odtworzenia jego utworów na serwisach streamingowych liczone są w miliardach, a megahity “comethru”, “all the kids are depressed” czy “you were good to me” z miejsca zachwyciły słuchaczki i słuchaczy na całym świecie. Jeremy Zucker to absolutna rewelacja ostatnich lat i przyszłość światowej muzyki pop. Amerykański artysta 30 marca zagra w klubie Proxima swój pierwszy polski koncert, a bilety na to wydarzenie wejdą do sprzedaży już 15 października.

Gdy w 2018 roku świat oczarował się jego “comethru”, Jeremy Zucker komponował jeszcze swoje utwory w rodzinnej sypialni w New Jersey i z pewnością nie przypuszczał jak głęboko trafi do serc swoich odbiorców. Trzy lata później Zucker ma już na koncie wyprzedaną, światową trasę koncertową, miliardy odsłuchów swoich albumów, występy na największych festiwalach i uznanie potężnych magazynów muzycznych. Dosłownie kilkanaście dni temu, 1 października ukazał się jego drugi album zatytułowany “CRUSHER”, który jest kolejnym milowym krokiem w karierze Jeremy’ego.

Bardzo dojrzały album potwierdza niesamowite zdolności kompozytorskie Zuckera, ale też wnosi wiele nowej energii w jego twórczość. Słychać to zwłaszcza w singlach promujących krążek, czyli “18”, “HONEST” i “Therapist”. Promocji płyty towarzyszy wielka, światowa trasa koncertowa, która zahaczy również o Polskę. Będzie to pierwsza okazja do usłyszenia Jeremy’ego Zuckera na żywo w naszym kraju!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK