Biletomat Pop / Rock Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

Pop / Rock: Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

Bilety na Pop / Rock

Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

termin

Nd, 13 czerwca 2021 godz. 20:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Agora SA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 maj 2021 12:20

99 PLN

Wyprzedane 

📄Lady Pank - UWAGA! NOWA DATA!

Lady Pank

 

Zespół Lady Pank przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc” w reżyserii Leszka Gałysza, do którego Jan Borysewicz stworzył muzykę ponad 33 lata temu. 

Koncerty będą połączone z projekcją fragmentów tej kultowej bajki. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi. „Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały - mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Lady Pank Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK