Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

Pop / Rock: Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

Bilety na Pop / Rock

Lady Pank "O dwóch takich co ukradli księżyc" - Gdańsk

termin

Czw, 02 Kwiecień 2020 godz. 20:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Agora SA

Galeria (powiększ)

 

📄Lady Pank O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC w Gdańsku!

Lady Pank

 

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.
Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.
„Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały -  mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Lady Pank

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.