Biletomat Pop / Rock Meek, Oh Why? | FoodHall

Pop / Rock: Meek, Oh Why? | FoodHall

Bilety na Pop / Rock

Meek, Oh Why? | FoodHall

termin

Czw, 29 października 2020 godz. 20:00

miejsce

FoodHall
ul. Dworcowa 1, 60-101 Poznań

organizator

Artwerk

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

Standard II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 29 paź 2020 16:00

60 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Meek, Oh Why? już wkrótce w Poznaniu!

Meek, Oh Why?


FoodHall zaprasza 29 października na koncert formacji Meek, Oh Why?

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

Meek, Oh Why? wystąpi w ramach trasy promującej jego trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album “Zachód”. Futurystyczne, synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hip-hopem a popem alternatywnym.

Album ukazał się w listopadzie 2019 roku nakładem Asfalt Records i promuje go teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i ze zdjęciami Adama Romanowskiego. W utworze usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

Meek, Oh Why? (Mikołaj Kubicki) to polski raper i trębacz, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Członek zespołu Kapelanka. Współpracował z takimi wykonawcami jak Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski, a także zespołami Voo Voo, Dagadana czy Pawbeats. W 2015 roku zadebiutował solowym minialbumem “Księżniczka i buc” (Asfalt Records). W 2016 roku ukazał się jego pierwszy album długogrający “Miło było poznać”.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK