Biletomat Pop / Rock Natalia Przybysz | Letnia Scena Progresji

Pop / Rock: Natalia Przybysz | Letnia Scena Progresji

Bilety na Pop / Rock

Natalia Przybysz | Letnia Scena Progresji

termin

Pt, 05 marca 2021 godz. 19:00

miejsce

Praga Centrum
Szwedzka 2/4, 05-077 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 09 wrz 2020 11:18

79 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Natalia Przybysz w cyklu Letniej Sceny Progresji! UWAGA - koncert przeniesiony

Natalia Przybysz


Natalia Przybysz - jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów!

Wokalistka dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Zespół okazał się fenomenem, kreującym nową jakość na polskim rynku, zdobywającym nagrody, przychylne recenzje dziennikarzy i szczyty list przebojów, ale przede wszystkim serca słuchaczy. Następnym etapem w karierze Natalii Przybysz była kariera solowa, która trwa do dziś.

5 płyt, niezliczona ilość koncertów i fanów – takie doświadczenie jest gwarancją, że każdy występ artystki to niezapomniane chwile z muzyką na najwyższym poziomie. Jej unikalny głos nie pozwala przejść obok siebie obojętnie i już od lat przyciąga kolejne grupy oddanych fanów. Ostatni album Natalii „Jak Malować Ogień” ukazał się jesienią zeszłego roku i zdobył tak samo przychylne recenzje słuchaczy i dziennikarzy. Krążek wypełniony jest emocjami i idealnym zgraniem zespołu, które zwłaszcza słychać na doskonałych koncertach.

Letnia sceneria koncertu to idealne miejsce, żeby obcować z tą piękną muzyką i odczuć pełnię jej lekkości oraz szczerości. Serdecznie zapraszamy!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na trasę Natalii Przybysz Letnia Scena Progresji!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK