Biletomat Bilety Kolekcjonerskie New Model Army - Gdynia

Pop / Rock: New Model Army - Gdynia

Bilety na Pop / Rock

New Model Army - Gdynia

termin

Wt, 15 Październik 2019 godz. 19:00

miejsce

Klub Muzyczny Ucho
ul. Św. Piotra 2, 81-347 Gdynia

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

BiletyMiejsce stojące

II PULA

dostępna od
Wt, 15 paź 2019 00:00

90 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄New Model Army w Klubie Muzycznym Ucho!

New Model Army


New Model Army zapowiedzieli nową płytę i ogromną trasę koncertową, na której znajdzie się 5 przystanków w Polsce. Zapraszamy na koncerty w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – już w październiku!

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.

New Model Army zapowiedzieli nową płytę – krążek zatytułowany „From Here” ukaże się 23 sierpnia 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: New Model Army

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.