Biletomat Pop / Rock Raz Dwa Trzy - Wygramy Muzyką

Pop / Rock: Raz Dwa Trzy - Wygramy Muzyką

Bilety na Pop / Rock

Raz Dwa Trzy - Wygramy Muzyką

termin

Nd, 19 lipca 2020 godz. 19:00

organizator

Randan Music

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Dostęp on-line

Dostęp on-line

dostępna do
Nd, 05 lip 2020 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Dostęp on-line

Dostęp on-line

dostępna do
Wt, 14 lip 2020 09:33

25 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na nowy projekt online - "Wygramy Muzyką"!

Raz Dwa Trzy

 

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi jako trzeci artysta koncertowego cyklu WYGRAMY MUZYKĄ. W ich wypadku słowo ‘wygramy’ nabiera jeszcze innego znaczenia – oni już są zwycięzcami: kochają ich rzesze fanów. No i właśnie obchodzą 30. urodziny.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze, trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki. I tak zaczęła się historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zespołów polskiej sceny muzycznej – zespołu Raz Dwa Trzy. Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 obchodzą 30-lecie swojego istnienia.

Na scenie WYGRAMY MUZYKĄ wystąpią 19 lipca. Koncert, jak na wydarzenie z cyklu organizowanego przez Randan Music przystało, będzie transmitowany przez Internet w formie streamingu na sześć kamer z możliwością podpatrywania gry poszczególnych muzyków.
Na scenie Raz Dwa Trzy wystąpi w składzie:

Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne, akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas
Tadek Kulas - trąbka

To pierwsza okazja po kilkumiesięcznej przerwie do udziału w koncercie tej legendarnej grupy, która w niedościgniony sposób zinterpretowała piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. 30-lecie Raz Dwa Trzy koniecznie trzeba uczcić koncertem.

WYGRAMY MUZYKĄ to pierwotnie projekt cyklu koncertów on-line. Dzisiaj, w dobie odmrażania branży rozrywkowej, dostępne są bilety też na kameralne koncerty klubowe w warszawskiej Progresji. Projekt powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Początkowo miały to być po prostu koncerty dostępne w streamingu, jednak biorąc pod uwagę doskwierający brak kontaktu z publicznością, organizatorzy chcieli czegoś więcej. Odpowiedzieli więc na tą potrzebę i znaleźli rozwiązanie. Każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt oraz profesjonalnych muzyków. To, co wyróżnia projekt, to streaming na kilka kamer (każdy koncert do ilość kamer odpowiadająca liczbie muzyków występujących na scenie)! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. Ponadto widz ma możliwość zmiany kanałów tyle razy podczas koncertu, ile chce. To daje zupełnie nowe możliwości w zakresie odbioru muzyki na żywo.
Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie, a rozmowy są prowadzone przez redaktora muzycznego Piotra Metza. Obalając to, co doskwiera muzykom i fanom najbardziej – brak kontaktu na żywo, w tym projekcie to fani komentują, a muzycy odpowiadają podczas koncertów w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl

UWAGA! Numer biletu, znajdujący się pod kodem kreskowym jest jednocześnie kodem dostępu do streamingu. 
Logowanie i transmisja koncertu on-line na stronie: www.wygramymuzyka.pl.

Zapraszamy do wspólnej podróży do krainy muzyki. Wygramy muzyką!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Wydarzenia online

Wygramy Muzyką