Biletomat Pop / Rock runforrest

Pop / Rock: runforrest

Bilety na Pop / Rock

runforrest

termin

Czw, 23 września 2021 godz. 20:00

miejsce

Stara Fabryka Restauracja
Myślniew 73, 63-507 Myślniew

organizator

Borówka Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

W dniu koncertu

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 23 wrz 2021 20:00

30 PLN

Kup bilet 

📄runforrest zagra w Myślniewie!

runforrest


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Runforrest jest jednym z najciekawszych odkryć młodej polskiej sceny songwriterskiej. Pomimo młodego wieku, zbiera coraz więcej doświadczeń, które pchają go do góry po drodze kariery. Ma już na koncie współpracę z takimi artystami jak Bass Astral x Igo, Clock Machine, Misia Furtak, czy hania rani. Zyskał uznanie Jamesa Morrisona, otwierając jego warszawski koncert, ma na koncie występy na największych polskich obiektach i imprezach, m.in. Męskim Graniu, Opole Songwriters Festival czy OFF Festivalu. Zawsze ceni sobie jednak kameralne, intymne koncerty, sam na sam z publicznością. Jego piosenki to bardzo osobiste historie, opowiadane z wielkimi emocjami, które w słuchaczu zostają na długo. Na 2022 rok runforrest zaplanował nowe wydawnictwa, z których część utworów będzie można usłyszeć przedpremierowo na jesiennych koncertach.

www.facebook.com/runforrestmusic

Opieka na trasie – Agencja Koncertowa Borówka Music

www.facebook.com/borowkamusic

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK