Biletomat Pop / Rock Sofi Tukker - koncert odwołany

Pop / Rock: Sofi Tukker - koncert odwołany

Bilety na Pop / Rock

Sofi Tukker - koncert odwołany

termin

Śr, 29 kwietnia 2020 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 24 mar 2020 10:34

99 PLN

Wyprzedane 

📄Sofi Tukker ponownie w Warszawie! Wydarzenie odwołane!

Sofi Tukker

 

Drzwi - 19:00

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają do Warszawy!

Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy i występy na największych festiwalach na całym świecie, odwiedzi w kwietniu 2020 warszawską Progresję.
Duet zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, "Dancing On The People" i największe hity, takie jak "Drinkee", "Batshit", "Best Friend" i "That's It (I'm Crazy)". Zespół nie może się doczekać grania nowych utworów na żywo: „Mamy wrażenie, że ten zestaw piosenek naprawdę oddaje to, jakie to uczucie występować na całym świecie, nawiązując więź z ludźmi i żyć muzyką. Jest to odbicie naszych doświadczeń życiowych z ostatniego roku (zarówno tych, które świętowaliśmy, jak i tych, które były dla nas wyzwaniem) i naszych występów na żywo, które są coraz większe i coraz bardziej szalone.”
Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka Drinkee viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i milionami odsłuchań na Spotify. Ich debiutancki album, Treehouse, ukazał się w 2018 roku i również został nominowany do Grammy w kategorii Dance/Electronic Album, a singiel Best Friend znalazł się na listach przebojów na całym świecie.
Teraz Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern wyruszają na misję, która ma na celu „zamordować wstyd luźnymi imprezami tanecznymi” na swojej trasie R.I.P. Shame World Tour. Duet zawita do Progresji w Warszawie 29 kwietnia 2020 roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK