Biletomat Pop / Rock Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

Pop / Rock: Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

Bilety na Pop / Rock

Odwołany | Tomasz Makowiecki gra "Moizm" | Poznań - koncert odwołany

termin

So, 26 września 2020 godz. 20:00

miejsce

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

organizator

Distorted Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 22 wrz 2020 12:16

45 PLN

Wyprzedane 

📄Tomasz Makowiecki zagra w Poznaniu! Uwaga - wydarzenie odwołane!

Tomasz Makowiecki


drzwi - 19:00
start - 20:00

25 września na intymnym solowym koncercie pojawi się trójmiejski producent, muzyk i autor tekstów Tomasz Makowiecki.

Koncert w Miłości będzie jednym z wydarzeń towarzyszących cyfrowej reedycji płyty "Moizm", na której dodatkowo pojawił się singiel "Ciało" czyli cover piosenki Republiki. „Moizm” – czyli czwarty dotychczas najbardziej bezkompromisowy i osobisty album trójmiejskiego artysty Tomasza Makowieckiego. Eklektyczna i wielowymiarowa płyta, a przede wszystkim autorska interpretacja muzyki elektronicznej oryginalnie ukazała się w 2013 roku i była promowana singlami "Holidays In Rome" oraz "A Summer Sale". Podczas koncertu usłyszeć również będzie można nowe kompozycje zapowiadające kolejny album artysty.

Tomasz Makowiecki – producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. ma na koncie 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki.

W lutym br. na serwisy streamingowe trafił „Moizm“ Tomasza Makowieckiego. Czwarty, kultowy już i dotychczas najbardziej bezkompromisowy oraz osobisty album trójmiejskiego artysty oryginalnie wydany był w 2013 roku. Ta od dawna niedostępna na rynku płyta ukazała się wzbogacona o singiel "Ciało" - cover zespołu Republika, który artysta wykonywał podczas koncertów promujących „Moizm“. Jest to zapowiedź wyczekiwanego przez fanów powrotu Tomasza do regularnej działalności wydawniczej i koncertowej. Na wystepach oprócz znanych utworów z reperuaru Makowieckiego będzie można usłyszeć takže nowe utwory zapowiadające kolejny album artysty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Tomasza Makowieckiego! Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK