Biletomat Pop / Rock Voo Voo

Pop / Rock: Voo Voo

Bilety na Pop / Rock

Voo Voo

termin

So, 05 października 2019 godz. 20:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 paź 2019 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄VooVoo w Tamie!

VooVoo


Wojciech Waglewski – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, lider działającego od 1985 r. zespołu VooVoo.

Po kontemplacyjnej płycie „7” grupa nagrała album „Za niebawem”, pełen nie tylko niepokoju i niewesołych refleksji o naszych przywarach oraz kłopotach, ale też nadziei. „Za niebawem” to muzyka żywiołowa, rytmiczna i z mocnymi gitarowymi akcentami. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Najciekawsza muzyka to taka, której nie daje się żadnych etykietek. Ta „nie uwięziona we własnym futerale”. VooVoo konsekwentnie tworzy muzykę rockową łączącą różne, często poza rockowe wpływy.
Waglewski czujnie obserwuje i świetnie komentuje rzeczywistość, potrafi rzucić genialne "Dziś nie kupuję gazet ani sobie, ani żonie / By nikt się nie dowiedział, po której jestem stronie / Za dużo nie pytam, bo się boję odpowiedzi / Parę razy mnie zdziwili moi byli już koledzy". Budzi podziw.
Walka z hipokryzją, ból, obawa o przyszłość, ukryte pytanie "dokąd idziemy?". "Za niebawem" ma wiele trudnych tekstowych momentów, zmusza do refleksji, ale wszystko łagodzi muzyka. W tej warstwie dzieje się naprawdę bardzo dużo i można odnieść wrażenie, że jest to swoisty hołd dla całej wcześniejszej, własnej twórczości.
Koncerty "Za niebawem" wypełniają sale w całej Polsce. Charakteryzują się żywiołowym rytmem, energią i wspaniałymi światłami! Koniecznie trzeba to zobaczyć.
W wywiadzie Wojtek Waglewski mówi: "Za niebawem" jest zachętą do tego, żeby czytać ze zrozumieniem, żeby coś przemyśleć, żeby nie dać się zmanipulować. Taniec Nadii z teledysku „Się poruszam” symbolizuje wiarę w sztukę, którą uprawia się mimo wszystko."
Zapraszamy na koncert VooVoo, który odbędzie się w Poznaniu 5 października 2019 w Klubie Muzycznym Tama.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK